Hawk Fab V4 alınır mı?

xahmet12341

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 4350 TL'ye Hawk Fab V4 almayı düşünüyorum. Aynı fiyata ya da biraz daha koyup daha iyisini alabileceğim başka bir seçenek var mı? Önerilerinizi bekliyorum.

Ben kullanıyorum, harikulade değil ama fiyatını hak ediyor. 4000TL civarında alabileceğiniz en iyi koltuk fab serisi.

Ne alınır?

Daha iyisi var mı mesela 1000 tl daha koysam çok daha iyi bir şey alabilir miyim?

Hocam inanın bir çok marka modeli deneyimledim, şu an exvega andromeda var 5-7k bandına alınabilecek en iyi ürün diyebilirim. elbette göreceli olan kısımlar vardır.

1 sene olacak Hawk FabV6 kullanıyorum. Rahat, sağlam, gıcırdama yapmadı, yazın terletmedi, gün içerisinde uzun süre de oturdum ağrı yapmadı benim şikayetim yok 1 sene içerisinde, öneririm rahatlıkla.

Hocam inanın birçok marka modeli deneyimledim, şu an Exvega andromeda var 5-7k bandına alınabilecek en iyi ürün diyebilirim. Elbette göreceli olan kısımlar vardır.

Değil, Exvega çok sorunlu. Lütfen ne sorunu var diye yanıt atmak yerine Google'da aratmayı deneyin kullanıcı yorumlarını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…