Hawk Gaming Chair Fab V1 Alınır mı?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Alınır, V3 olarak şahsen kullanıyorum. Yaklaşık 1.5 seneden fazla olmak üzere remote çalışma üzerinden aktif kullanıyorum. Konfor konusunda halen memnun kaldığımı bildirmek isterim.

Alınır, V3 olarak şahsen kullanıyorum. Yaklaşık 1.5 seneden fazla olmak üzere remote çalışma üzerinden aktif kullanıyorum. Konfor konusunda halen memnun kaldığımı bildirmek isterim.
Hocam oturma kısmı fotoğraflarda ince gözükmekte fakat kullanan ve ilk deneyimini anlatan insanlar bu ince kısmın çok rahat ve resimdekiler kadar ince olmadığını söylemekte. Sizin bu konu hakkındaki fikriniz nelerdir? vaktimin büyük bir kısmı bilgisayar başında geçiyor bu yüzden önerebileceğin bir model mi Hawk Fab serisi?

Hocam oturma kısmı fotoğraflarda ince gözükmekte fakat kullanan ve ilk deneyimini anlatan insanlar bu ince kısmın çok rahat ve resimdekiler kadar ince olmadığını söylemekte. Sizin bu konu hakkındaki fikriniz nelerdir? Vaktimin büyük bir kısmı bilgisayar başında geçiyor bu yüzden önerebileceğin bir model mi hawk fab serisi?

Sizin attığınız türden oyuncu sandalyelerini denediğimde "kendim" rahat edememiştim ama bu sandalye belimi çok iyi kavradığı ve rahat ettiğim için bunu tercih ettim.
Sandalyenin özelliklerine gelirsek üstteki kafa yaslama yerini yukarı-aşağı ayarlayabiliyorsunuz. Arkanıza yaslanınca yaslanma yeri yatıyor, isterseniz sabitleyebiliyorsunuz. Kolları da aynı şekilde ileri-geri yukarı-aşağı ayarlanabiliyor.

Bu sandalye Ikea'dan aldığım ikinci sandalye, önceden kullandığım sandalyeyi 10 yıldır kullanıyordum şu an kullandığım ise 1 haftalık ve ikisinde de hiçbir gıcırdama veya başka bir sorun yaşamadım.

Burada Hawk Chair incelemeleri yapanlar olmuş göz atabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı