Çözüldü Haxball "connection failed" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LawLost

Decapat
Daha fazla  
Aylar sonra haxball gireyim dedim eskiden arada bir olurdu ama yeniledikten sonra girerdi şimdi herhangi bir odaya tıkladığımda "connecting to Master...connecting to peer...trying reverse connection...connecting to peer..." bu dört satır yazı çıkıyor. Sonrada "connection failed, failed to connect to room host. If this problem persists please see the troubleshooting guide" diyor. Hiçbir odaya girmiyor hepsinde aynı sorun, çözümü nedir?

Çözüm
Aynı hata bende de var. Çözdünüz mü?

Geç görmüşüm ama çözdüm sorunu, sorun Türk Telekom güvenli internet modu ile ilgiliymiş. Siz Türk Telekom mu kullanıyorsunuz bilmiyorum ama kullanıyorsanız mobil uygulamasını telefonunuza indirin, sonra ev interneti hesabınıza giriş yapın. Sağ üstteki kullanıcı bölümüne girin orada güvenli internet yazacak, ona tıklayın. Profil bilgilerim > profil düzenleme > standart profil yazanı seçeceksiniz. Bende orası çocuk profiliydi nedense, değiştirdikten sonra hem bazı linkler açılmıyordu eskiden, onlar açıldı hem de Haxball'daki sorun düzeldi.
Aynı hata bende de var. Çözdünüz mü?

Geç görmüşüm ama çözdüm sorunu, sorun Türk Telekom güvenli internet modu ile ilgiliymiş. Siz Türk Telekom mu kullanıyorsunuz bilmiyorum ama kullanıyorsanız mobil uygulamasını telefonunuza indirin, sonra ev interneti hesabınıza giriş yapın. Sağ üstteki kullanıcı bölümüne girin orada güvenli internet yazacak, ona tıklayın. Profil bilgilerim > profil düzenleme > standart profil yazanı seçeceksiniz. Bende orası çocuk profiliydi nedense, değiştirdikten sonra hem bazı linkler açılmıyordu eskiden, onlar açıldı hem de Haxball'daki sorun düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı