Hayalinizdeki Sistem

KorbiwoLFF

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bütçe sınırlamnız olmasaydı toplyacağınız sitem ne olurdu ? Lütfen görüşlerinizi yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksekte gözüm yok valla kasmasın yeter emme satamıyorumki kendi render bilgisayarımı. 4000TL'lik bilgisayar fakat workstation olduğu için oyunlar için uygun değil. Şu forumda herkez hayalindeki bilgisayarı dizdi bi ben kaldım zaten. Uzalan dizdi mevsres daha yeni dizdi herkez dizdi bi ben kaldım en sonunda verecem 1000TL'ye valla.

Hayalimdeki pc:

AMD FX-8350
Asus'un bir anakartı ismini unuttum kaçtane AM3+ Asus anakart varki en iyisi işte.
7950 veya 7970 Sapphire tabikide Asus'mu alacaktım paramı dayanır ona.
GSKİLL 1866MHz Ram 2x4 zorlarsam belki corsair 2x8
1TB Seagate barracuda değil değişik bir versiyonu.
Corsair 128GB ssd. En ucuzundan almayacaktım kafama soktular.
Cooler Master tyga t4 mu neydi işlemci soğutucu.
Samsung 23inc monitör.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim hayalimdeki sistem.
1 DUAL XEON işlemci.
2 DUAL QUADRO 4000 grafik kartı.
3 DUAL monitör
4 LAYLA 3G ses kartı.
5 MATROX video editing kartı.
6 SAS RAID kartı ve 2 adet SAS disk.
Bunları destekleyen iyi bir anakart.
Diğerleri zaten möhüm değil:D

Ben sistemi aldım şu an hayalimde 780 model isimli DirectCU II soğutmasına sahip bir ekran kartı var.

Bekledik çıkmadı, bu mayıs ayı içerisinde GTX 700 serisinin piyasaya çıkacağı söyleniyor bu saatten sonra almam. ;)

1-1.5 ay sonra alacağım inşallah kart.

Bekledik çıkmadı, bu mayıs ayı içerisinde GTX 700 serisinin piyasaya çıkacağı söyleniyor bu saatten sonra almam. ;)

1-1.5 ay sonra alacağım inşallah kart.

Mevsres aslında matrix platinum çooook önceden vardı. Türkiye'ye gelmemiş olması büyük ihtimal. Sen 700 serisine yönel.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı