Hayat Ne Zaman Normale Döner?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Din sömürüleri ve buna inanıp giden cahil millet? Eğer o cahil dediğin millet sokaklarda olmasaydı şuan evinde askerler seni diz çöktürüp başına silahı dayamışlardı.

Eğer yapılan "cihat çağrılarına" gitmeselerdi. Adamlar oyunlarını oynayacak ama 90 ölü olmayacaktı.

Beyler biraz akıllı düşünün kurban olayım böyle darbe olur mu sizce ? Her kanalı rahat rahat izleyerek. Canı isteyen sokakta korna çalarak. Bir şey demeye yemeyen korkaklar ağzına geleni söyleyerek. Tatilde olanları değil de genelkurmay başkanı kaçırılarak.

Darbe olmasa ne olacaktı ileri gidecek miydik hayır. Olsa ne olacaktı çok daha geriye gidecektik demokrasi yok sayılacaktı. Şimdi ne oldu boğazda düne kadar övülen askerlerin halk kafasını kesiyor biz de yine birbirimize düşüyoruz. Diyecek daha da bir şeyim yok.

Eğer yapılan "cihat çağrılarına" gitmeselerdi. Adamlar oyunlarını oynayacak ama 90 ölü olmayacaktı.

Beyler biraz akıllı düşünün kurban olayım böyle darbe olur mu sizce ? Her kanalı rahat rahat izleyerek. Canı isteyen sokakta korna çalarak. Bir şey demeye yemeyen korkaklar ağzına geleni söyleyerek. Tatilde olanları değil de genelkurmay başkanı kaçırılarak.

Darbe olmasa ne olacaktı ileri gidecek miydik hayır. Olsa ne olacaktı çok daha geriye gidecektik demokrasi yok sayılacaktı. Şimdi ne oldu boğazda düne kadar övülen askerlerin halk kafasını kesiyor biz de yine birbirimize düşüyoruz. Diyecek daha da bir şeyim yok.
Kendi insanlarına vatanına tankını namlusunu uzatan hainlere asker demem ben.

Bekleyelim daha kimler vatan haini çıkacak. Neyse arkadaşın cevabını verdiler konuyu uzatmanın lüzumu yok daha da.

Kendi insanlarına, vatanına tankının namlusunu uzatan hainlere asker demem ben.
Siz olsanız; zaten idam gerektiren bir işe kalkışmış olsanız ve elinizde de tang- tüfek var ise sivillere o şekilde mi teslim olurdunuz?

Açıkçası olaya tam hakim- emin olmuş değilim ama şöyle bi eski, önceden yapılmış darbelere baktığımda olay çok farklı noktalara gidiyor.
Ha, darbe olmasın diye de geceden beri sokaktaydım...

Emir demiri keser. Daha hiçbir şeyden haberi olmayan erlere nasıl bunları yaptılar aklım almıyor.

Asus Zenfone 5 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi. -BpK

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı