Hayatta bir basariniz var mi?

Hocam siz sanki bilgi ve yetenek sahibi olmayı başarıylan karıştırdınız.

Ben kendi başarılarımdan birini size söyleyeyim: Online bir TSF satranç turnuvasında hile yapan birini yenip 1.oldum.

Adamın hile yaptığı anlaşıldığı için diskalifiye oldu öyle mi 1.oldunuz, yoksa hile yapıyor olmasına rağmen mi yendiniz?

Bu arada satranç da nasıl hile yapılır ki, okey olsa taş çalıyor diyeceğim de, ilginç.

Adamın hile yaptığı anlaşıldığı için diskalifiye oldu öyle mi 1.oldunuz, yoksa hile yapıyor olmasına rağmen mi yendiniz?

Bu arada satranç da nasıl hile yapılır ki, okey olsa taş çalıyor diyeceğim de, ilginç.
Online'da yapay zeka ile en iyi hamleleri ondan görüyor. Online turnuvadaydı ve evet anlaşılınca diskalifiye oldu ve ona kaybedenler +1 puan aldı ama genede ben birinci olmuştum.

Satranç botlarına en iyi hamleyi buldurup o hamleyi oynuyorlar, kısaca 100 milyardan fazla oyun oynamış satranç botuyla oyun oynuyorsun gibi bir şey.

Geri
Yukarı