Hayatta kalma oyun tavsiyesi

Saydıklarınızdan daha iyisi yok gibi, Stranded Deep, SCUM veya ICARUS deneyebilirsiniz. Survival türünü ben de çok seviyorum şu an oynanabilirlik açısından en iyi Sons Of The Forest geliyor.

Son düzenleme:
Selamlar, genel olarak hayatta kalma oyunları hayatıma bu yıl girdi. Bulabildiğim kadar içeriği tükettim ve tüketmeye devam ediyorum. Şimdi önerilere geçmeden önce belirteyim genelde hayatta kalma oyunlarını kız arkadaşım ve yakın arkadaşım ile birlikte oynuyoruz. Bu yüzden aradığın daha " Solo" bir deneyim ise o konuda yardımcı olamayacağım.

Şimdi önerilere geçelim,

Oynamadıysan Don't Starve Together' a bakabilirsin. Ki öğrenmesi kolay olduğundan yağ gibi akıp gidiyor. ( Oyun kolay değil, öğrenmesi kolay)

Valheim, mitolojiye de ilgin varsa tadından yenmez. Tavsiyem bir arkadaş grubu ile oynaman. Çünkü oyun gerçekten zor. Yakın zamanda ilk büyük güncellemesini de aldı.

7 Days to Die, yakın zamanda ( Büyük ihtimalle önümüzde ki ilk indirim döneminde) bizim de içine dalacağımız kıyamet sonrası zombi çılgınlığı. Oyunu yaklaşık 40 saat kadar izledim ( Evet izledim ) ve baya bir içerik var gibi duruyor. Yine de kendim henüz oynamadığım için %100 arkasında durmam. Ama baya ilgi çekici elementler bulunuyor.

Raft, keyifli chill hayatta kalma oyunu arayanlara önerdiğim oyundur kendisi. Hala güncelleme alıyor, yanlış hatırlamıyorsam Ekim ayında da yeni güncelleme gelecekti.

Crafttopia ve Portal Knights...daha çok genel kitleye hitap etseler de güzel yapımlar.

Empyrion - Galactic Survival bizim baktığımız zaman ufak tefek sorunları vardı, şimdi baya düzelmiş gibi. Daha galaktik bir şeyler arıyorsan bakabilirsin.

Scrapnaut, bağımsız bir yapım bizde yakın zamanda aldık. Sarıyor, henüz zor bir şeyle de karşılaşmadık bir bakmanı tavsiye ederim.

Ve son olarak SCUM... baştan belirteyim oyunda bizde yeniyiz. Açıkçası izlediğim videolardan işleri çok küçümsemiştim. Lakin satın alıp girdiğimde ilk 4 saatim ölmek oldu..oyun gerçekten zor o gerçekçi hayatta kalma hissini çok iyi veriyor. Eğer ki başlamaya karar verirsen ekip bulmanı tavsiye ederim..ama mutlaka bir kaç rehbere bak..zira oyun elinden tutmuyor. İlk gece de ölmek istemezsin değil mi?
Selamlar, genel olarak hayatta kalma oyunları hayatıma bu yıl girdi. Bulabildiğim kadar içeriği tükettim ve tüketmeye devam ediyorum. Şimdi önerilere geçmeden önce belirteyim genelde hayatta kalma oyunlarını kız arkadaşım ve yakın arkadaşım ile birlikte oynuyoruz. Bu yüzden aradığın daha " Solo" bir deneyim ise o konuda yardımcı olamayacağım.

Şimdi önerilere geçelim,

Oynamadıysan Don't Starve Together'a bakabilirsin. Ki öğrenmesi kolay olduğundan yağ gibi akıp gidiyor. ( Oyun kolay değil, öğrenmesi kolay)

Valheim, mitolojiye de ilgin varsa tadından yenmez. Tavsiyem bir arkadaş grubu ile oynaman. Çünkü oyun gerçekten zor. Yakın zamanda ilk büyük güncellemesini de aldı.

7 Days to Die, yakın zamanda ( Büyük ihtimalle önümüzde ki ilk indirim döneminde) bizim de içine dalacağımız kıyamet sonrası zombi çılgınlığı. Oyunu yaklaşık 40 saat kadar izledim ( Evet izledim ) ve bayağı bir içerik var gibi duruyor. Yine de kendim henüz oynamadığım için %100 arkasında durmam. Ama bayağı ilgi çekici elementler bulunuyor.

Raft, keyifli chill hayatta kalma oyunu arayanlara önerdiğim oyundur kendisi. Hala güncelleme alıyor, yanlış hatırlamıyorsam ekim ayında da yeni güncelleme gelecekti.

Crafttopia ve Portal Knights...daha çok genel kitleye hitap etseler de güzel yapımlar.

Empyrion - Galactic Survival bizim baktığımız zaman ufak tefek sorunları vardı, şimdi bayağı düzelmiş gibi. Daha galaktik bir şeyler arıyorsan bakabilirsin.

Scrapnaut, bağımsız bir yapım bizde yakın zamanda aldık. Sarıyor, henüz zor bir şeyle de karşılaşmadık bir bakmanı tavsiye ederim.

Ve son olarak SCUM... Baştan belirteyim oyunda bizde yeniyiz. Açıkçası izlediğim videolardan işleri çok küçümsemiştim. Lakin satın alıp girdiğimde ilk 4 saatim ölmek oldu. Oyun gerçekten zor o gerçekçi hayatta kalma hissini çok iyi veriyor. Eğer ki başlamaya karar verirsen ekip bulmanı tavsiye ederim. Ama mutlaka birkaç rehbere bak. Zira oyun elinden tutmuyor. İlk gece de ölmek istemezsin değil mi?

Ek olarak oyunda Türkçe desteği de var. Listede ki çoğu oyunda var sanırım...

Geri
Yukarı