Haylou GT 1 Plus nasıldır?

Mamre

Hectopat
Amazon'dan 127 TL ile GT 1 Plus aldım, sizce doğru bir karar mı?

Kullanıyorum. Sorunuz varsa alabilirim.

Ben aldım. Öncelikle dokunmatiğe alışmak biraz zor. Şarj sıkıntısından hiçbir sıkıntı çekmezsiniz. Oyun performansı açıkçası kötü. Traffic riderde bile 1 saniyelik gecikme varsa PUBG Mobile gibi oyunlarda sıkıntı yaratır. Tabii ki de ben oyun için almadım. Bir de modemden internete bağlanıcaksan modemin veya cihazın 2.4 GHz Wi-Fi ise internette yavaşlama oluyor. Bluetooth ile Wi-Fi sinyalleri çakışıyor. Wi-Fi ciddi yavaşlıyor. Birkaç dokunmatik gerçekten zor. Google asistanı 1 kez açabildim dokunmatiği ile. Bir de çok fazla dokunmatiğe tıklarsanız yaklaşık 1 dakika dokunamıyosunuz. Benim kulaklıktan kaynaklı olabilir bilmiyorum. Kutusu hoş ve sade. Gayet güzel alınır yani tam bir F/P ürünü bence. Oyun için alınıyorsa bence alınmaz ama.

Dokunmatiği bir tık zor evet, ancak gecikme konusunda 1 saniyeden daha az bir gecikme var, o da rahatsız etmeyecek bir seviyede. Wi-Fi yavaşlama sorunu yaşamadım.

Dokunmatiği bir tık zor evet, ancak gecikme konusunda 1 saniyeden daha az bir gecikme var, o da rahatsız etmeyecek bir seviyede. Wi-Fi yavaşlama sorunu yaşamadım.

Wi-Fi yavaşlama olayı her cihazda olan bir sorun değil. Bir de benim gecikme cidden rahatsız edecek seviyede (oyunlarda sadece) ama oyun oynamadığım için sıkıntı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…