Haylou GT1 Pro spor yaparken düşer mi?

Bende Pro olmayan model mevcut, kasaları aynı diye biliyorum. İncelemelerde herkes kulağıma çok iyi oturuyor diyordu fakat benim kulaklar biraz değişik heralde, bir kulağıma çok güzel otururken diğer kulağıma tam oturmuyor. Eğer kulağıma düzgün oturduğu şekilde olursa size, düşmez.

Herhangi bir endişeniz olur ise silikon sabitleyiciler var, bir bakmanızı öneririm; uyumluluğu konusunda bir bilgim yok maalesef.​

İkisini de kullanmadım; hâliyle hiçbir şekilde öneride bulunamam. Kulaklıklar kişisel tercihlere bağlı alınması gereken şeylerdir. Bende şu an "Defunc True Go" var, bahsettiğim silikon sabitleyici dahili olarak var ve kulağımdan hiçbir şekilde düşmüyor. Ses kalitesinden de (video, müzik, arama, ses kaydetme, vb.) gayet memnunum. Belki Sosyal'de bahsettiğiniz kulaklıkları kullanan arkadaşlar vardır, görürler ise mesajınızı eminim size bir öneride bulunacaklardır.​

Bende Pro olmayan model mevcut, kasaları aynı diye biliyorum. İncelemelerde herkes kulağıma çok iyi oturuyor diyordu fakat benim kulaklar biraz değişik heralde, bir kulağıma çok güzel otururken diğer kulağıma tam oturmuyor. Eğer kulağıma düzgün oturduğu şekilde olursa size, düşmez.
Aynı sorun bende de var. Sol kulağıma tam otururken sağ kulağıma tam oturmuyor ve bu aşırı derecede sinir bozucu. Sorunu sen çözebildin mi ? Ya da daha iyi olması için neler yaptın ?
Herhangi bir endişeniz olur ise silikon sabitleyiciler var, bir bakmanızı öneririm; uyumluluğu konusunda bir bilgim yok maalesef.​
GT1 ya da GT1 Pro için bildiğin silikon sabitleyici var mı ? Ben bulamadım da.

Geri
Yukarı