Haylou RS4 Plus alınır mı?

drthyoo

Hectopat
Arkadaşlar selam.
Son zamanlarda sıkça bahsedilen Haylou RS4 Plus modeli alınır mı?
Cihazın akıcılığı falan çok hoşuma gitti ama sadece yurt dışı alım Çinli site üzerinden oluyor.
Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Link atarmisin bendede ls05 var ama global çok sıkıntılı tema değiştiremiyorum bazı özelliklerden mahrum kalıyorum
Tavsiyem asla global alma

Link atarmisin bendede ls05 var ama global çok sıkıntılı tema değiştiremiyorum bazı özelliklerden mahrum kalıyorum
TRY 861.69 52%OFF | HAYLOU RS4 artı Smartwatch 1.78 ''AMOLED ekran 105 spor modları 10 gün pil ömrü akıllı saat erkekler için akıllı saat kadınlar için
Bekleyip tr den alırım galiba en azından garantisi vs. olmuş olur

Arkadaslar saatin uygulamasi o kadar bozuk ve kullanissiz ki ilk saat elime ulastigi gunun uzerinden 1 gun gecmesine ragmen saati calistiramadim. Surekli saat uygulamasi internet baglantisi hatasiyla uygulamayi kullanmani saati yonetmeni hatta saati ilk aldiginizda uygulama sunucularinda sorun varsa saati qr kod ekranindan ileriye tasiyamiyorsunuz. Bir akilli saatten ne beklediginizi iyi belirleyip bu saati secin saatte hicbir ekstra ozellik yok sadece gorunus. Bu soylediklerime dikkat ederek alin ve saatin uretim kalitesi kusursuz degil aldigimda ekrani kasaya yapistirdiklari siyah maddenin kenarlardan tastigini elimle temizledim gorunmuyor suan fakat aklinizda olsun bileklik o kadar konforlu degil manyetik olmasi gece cikarmadan yatmanizi zorlastiriyor manyetigi yeterli guce sahip fakat kordonu sert bu yuzden gece yatarken bileginizden parmak uclariniza kadar agriyla uyanabiliyorsunuz. Bu soylediklerim 4 gunluk kullanici deneyimim 3 gunu uygulama cokmus duurmdaydi onun oncesinde elime ulasmasindan 1 gun sonra saati kullana bildim.

Geri
Yukarı