Haylou T15 çakması var mı?

Peki hocam yine prime olmadan kargo parası filan alıyor mu? Amazon dan hiç alışveriş yapmadım kusura bakmayın sorular için. Galibe belli tarihlerde sipariş verirsek kargo parası almıyorlar.

Peki hocam yine prime olmadan kargo parası filan alıyor mu? Amazon dan hiç alışveriş yapmadım kusura bakmayın sorular için. Galibe belli tarihlerde sipariş verirsek kargo parası almıyorlar.
Hocam onun bilgisini de veriyordur. 50 TL üstü prime olmasa da ücretsiz diye biliyorum Amazon'da. Siteye girdiğinizde kargo bedava diye yazıyor olmalı. Gizli sekmeden deneyeyim.

Gizli sekmede girince Prime üyesi olmayanlar için Kargo bedava: 20 Şubat diyor. Cumartesi gelir, ek ücret ödemezsiniz.

Hocam onu BF3 almak için aktif etmiştim. Kullandım yani anlayacağınız.
Hesap girdikten sonra böyle diyor. Kayseri de oturuyorum. Sanırım gelme süresi o yüzden uzadı. Yine aynı şekilde kargo parası yok sanırım çünkü en altta kargo bedava diyor. Neyse artık bir iki güne alırım ben burdan inşallah bir sorun yaşamam. Yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…