Çözüldü Hayvanlari kurtardığımız oyunun ismi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Toprakvv

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar yıllar önce afacan çocuk adlı bir siteden bir oyun oynuyordum az önce çok fazla oynayasim geldi girdim ama flash Player kaldırıldığı icin sitede hiçbir yere giremiyorum. Oyunun başında 30 hayvanla falan başlıyorduk fil, aslan, tilki, kokarca her hayvan vardı neredeyse. Bu hayvanları parkurlardan gecirerek bir nesneyi aldırmaya çalışıyorduk sanırım palamuttu. Bazı bölümlerde anahtar falanda topluyorduk. Parkurlari aşarken bazı yerlerde hayvanlarimizi feda etmemiz gerekiyordu oyunun sonunda 3-4 hayvanimiz kalıyordu. Oyunun sonunda bir video geliyordu insanlar hayvanların yaşam alanına otel dikiyordu kalan hayvanlarımız ağlıyordu. Oyunun ismini bilen var mi? Bu oyun benim çocukluğumda için çok büyük bir yer kaplıyor. İyi sosyaller herkese.

Domuz ve inek falan var mıydı? Ve arabamızın arka kasasına mı yüklüyorduk?
Hayır hocam. Biz hayvanları kontrol ediyorduk. Mesela dikenli bir yerden gececegiz hayvanimizdan birini atıyorduk daha sonra baska bir hayvanla diger hayvanin cesedine basarak karşıya geciyorduk. Genel olarak hayvanları feda ederek parkurlari bitirdigimiz bir oyundu.

Pet Rescue gibi bir şey olması gerek.
Değil maalesef hocam

Aynısını Reddit'te sormuşlar o şekilde bulabildim. Rica ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı