Hazır Custom sıvı soğutmali PC satan yerler var mı?

snake_serdar

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, İngilizce klavyemin kusuruna bakmayin telefonda Türkçe klavye inanilmaz zor oluyor. Neyse gelelim konuya, Custom sivi sogutmali bir sistem istiyorum. Su an gercekten sinirsiz bütçem var cunku is yerim bu sistemi benim ve is kullanimim icin alacak. Ben genelde yaklasik 10 yilda bir sistem degistiriyorum, su an ki sistemim i7-6700K ve GTX970, her ne kadar beni yillar boyu idare etse de artik maalesef cogu oyunda bunlar mininum gereksinimler haline geldi. Yeni toplamak istedigim sistem de beni bir on yil daha gotursun isterim. Burada onemli olan konu overclock headroom u. Duyduguma gore yeni 13900K'lar oldukca zormus sogutma bakimindan, hal boyle olunca da artik Custom sivi sogutma bir sistem istedigime eminim.

Simdi asil sorunlu kisma geldik. Sistemin hazir ve mumkunse bir internet sitesinden alinabiliyor olmasi lazim cunku patron sistemi kendim toplamama izin vermiyor. Gamingtechi aylardir ariyorum kimse telefonlarima cevap vermiyor. Baska bu sekilde Custom sivi sogutma yapan bir yer var mi kurumsal duzeyde.

Bu arada Recep veya Ali abi ilgilenirseniz bu sistemi sizle toplamak cok isterim ve durum boyle olursa patronu ikna edebileceğimi dusunuyorum. 2016 da topladigim ilk sistemimi hala Recep abinin rehberini izleyip yaptığım gunleri hala pcimi acinca anarim.

Herkese mavi ekransiz gunler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı