Hazır sistem tavsiyesi

İşlemci olarak 7800x3d düşünüyorum hocam alırsam onu alırım intel düşünmüyorum , fikirleriniz için teşekkürler.

İşlemci olarak 7800x3D düşünüyorum hocam alırsam onu alırım Intel düşünmüyorum, fikirleriniz için teşekkürler.

Intel'i 13.nesil öneren ben değilim hocam yanlış kişiye cevap vermişsiniz. Doğru yoldasın hocam aralarında neredeyse 10FPS'den fazlası var.

Intel'i 13.nesil öneren ben değilim hocam yanlış kişiye cevap vermişsiniz. Doğru yoldasın hocam aralarında neredeyse 10FPS'den fazlası var.

Hocam siz en iyisi baştakini alın ya hiç uğraşmayın gayet güzel sistem vallahi güç kaynağını BitFenix 750 Gold'u seçin yapıştırın gitsin veli nimet hazır ve nazır.

Ama kaarlı değil yani dediğim gibi o ekran kartları abartılmış fiyatta şu an gösterdiğim gaminggentr de 10 bin TL daha ucuza alabiliyorsun. Bu da sistemin zaten size vermiş olduğu fiyat avantajını kapatmış oluyor. Yani uğraşmak istiyorsanız tamamen özgürce dizebilirsiniz. İstemiyorsanız alın gitsin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…