HD 2400 Pro İçin ETS2 Grafik Ayarlaması Tavsiyesi

kayaramo

Hectopat
Daha fazla  
Ben oyunu en düşük ayarlarda oynuyorum fakat ışıklar falan kötü, yol görünmüyor, görüş alanım çok az. Bu yüzden oynarken zorlanıyorum. Sitemime göre grafik ayarı tavsiyeleriniz neler?
ScreenHunter_102 Feb. 15 23.09.jpg
ScreenHunter_103 Feb. 15 23.10.jpg

Oyunu daha önceden oynuyordum fakat şimdi ki zamanlarda oynamıyorum. Ben genel ayarlardan(basit ayarlar) direkt olarak oradan ayarlıyordum ekstra ayarlara girmeye ihtiyaç duymuyordum. Menüler Türkçe ise ekstra ayarları ayarlamanız daha kolay olacaktır(terimleri biliyorsanız).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayarlarınızı bu şekilde yapabilirsiniz.

Ben en düşük ayarlarda 1024x768 çözünürlükte 30 FPS alıyorum. Üstelik core 2 duo E4400 2.0 gHz işlemci, 2 gb ram, nvidia geforce 7100 gs ekran kartı bileşenleriyle çok az kasmayla oynuyorum. Tek sıkıntı geceleri hiç bişe gözükmüyo kapkara ekran oluyor. Ona çözüm olarakda parlaklığı tamamen açıyorum. :D

Bu sizin deneme yanılma yönteminize kalıyor açıkçası. Çözünürlüğü monitörün desteklediği en yüksek çözünürlüğe getirip diğer ayarları artırıp azaltarak 25 FPS üstünü alacak şekilde kaydedin. Çözünürlük, ölçekleme, diğer araçların farları ve doku kalitesi ayarlarını en yükseklerde tutup diğer ayarları düşürmen biraz daha iyi oyun deneyimi sağlayacaktır simulasyon açısından. Şunu da belirteyim ki sistemi ya da en azından ekran kartını değiştirme zamanı gelmiş. Bütçeniz el vermezse ikinci el 100-200 TL civarına HD 57xx veya HD 68xx bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı