HD 2500 için oyun içi sıcaklık gösterme programı önerisi

Herkese selam, ekran kartım bozulmadan önce MSI Afterburner programını kullanıyordum, ancak işlemcimin grafik kartını kullanmaya başladığımda tüm değerler 0 gösterdi. Sanırsam program işlemcimin grafik kartını desteklemiyor.
Core Temp CPU-Z gibi programlar kurdum ve oyun sonrası 65 gibi dereceler görüyorum. Sıcaklığın 85-90'ı geçtiğinden şüpheliyim, işlemcinin bozulmasından endişe ediyorum.
Önereceğiniz programlar nelerdir?

İşlemci: i5 3470.
iGPU: Intel HD 2500.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, ekran kartım bozulmadan önce MSI Afterburner programını kullanıyordum, ancak işlemcimin grafik kartını kullanmaya başladığımda tüm değerler 0 gösterdi. Sanırsam program işlemcimin grafik kartını desteklemiyor.
Core Temp CPU-Z gibi programlar kurdum ve oyun sonrası 65 gibi dereceler görüyorum. Sıcaklığın 85-90'ı geçtiğinden şüpheliyim, işlemcinin bozulmasından endişe ediyorum.
Önereceğiniz programlar nelerdir?

İşlemci: i5 3470.
iGPU: Intel HD 2500.

Goverlay yazılımına bir göz atabilirsiniz hocam.

Efendim tehlikeli bir yazılıma benziyor, ayar çekerken patlatmayalım emaneti
@Rona
:D

Şimdi baktım tekrar. Windows sürümü olduğunu düşündüğüm benjamingois/GOverlay projesiyle bir bağlantısını bulamadım. Linux tarafında goverlay sevilen bir proje ama anlaşılan Windows sürümü sandığım proje bağımsız ondan.

Geri
Yukarı