HD 2600 sistem ile LoL oynamak

HasanTK2

Hectopat
Hepinize merhaba dostlar yaklaşık 3-4 ay önce forumda "HD 2600 Sistem LOL Kaldırır mı?" isimli bir konu açmıştım.
Konuda süper moderatör dahil çoğu kişi kaldırmayacağını oynayamayacağımı söyledi. Ben de yaz tatiline kadar indirmedim fakat 1 hafta önce bir deneyeyim dedim meraktan indirdim. İnternetten en düşük ayarlara ait bir CFG dosyası bulup oyunun içine attım. heyecanla oyuna girdim ve sihirdar vadisi 5v5 girdim.

Oyun başladı kasar diye düşünürken bir baktım 70-80 FPS vay be dedim. Moderatör bana yalan söylemiş keşke 3 ay önce indirip deneseydim dedim. 3 ay önce oynamaya başlasaydım baya level almıştım. Buradan @Recep Baltaş ve @Ali Güngör e sesleniyorum böyle moderatörleri uyarın her konuya bilmeden girmesinler. Ben şimdiye dek bilmediğim konuya girdiysem de bakıp öğrenmek için girdim ve tam bilmediğim için yorum yazmadım. Bir de oyundaki tek sorun şu ki el bitince çıkarken geç çıkıyor 2-3dk bekletiyor. Fakat ben yine de çalıştırdığı için mutluyum. Her el bitince mutfaktan su içer tuvalete gider gelirim VB. Buradan @Jira'ya da sesleniyorum kendini geliştirmen gerek.

Not: oyunu en düşük 20-19 FPS de oynadım fakat kısa sürede 30-40-50 civarlarına yükseldi.
Eski konumun linki: HD 2600 Sistem LOL Kaldırır mı?
Eski konudan fotoğraflar:

Resim 1:
Screenshot_4.png

Resim 2:
Screenshot_3.png

Resim 3:
Screenshot_2.png

Moderatör bana yalan söylemiş
Size burada gönüllü bir şekilde yardım etmeye çalışan insanlara böyle ithamlarda bulunmak hoş değil. Ortada söylenen bir yalan da yok.
Buradan @Recep Baltaş ve @Ali Güngör e sesleniyorum böyle moderatörleri uyarın her konuya bilmeden girmesinler.
Neyi bilip bilemeyeceğimi, hangi konuya girip girmeyeceğimi senden öğrenecek değilim. Haddini bilerek konuş. Ekran görüntülerindeki cümlelerde de herhangi bir yanlış bilgilendirme yok. Ben nereden geldiği belli olmayan CFG dosyasına göre yorum yapmıyorum orada. Riot Games'in LOL için önerdiği sistem gereksinimlerine göre yorumluyorum.

@Jira'ya da sesleniyorum kendini geliştirmen gerek.
Teşekkür ediyorum bu seslenme için. Bana çok şey kattın, hakkını ödeyemem. Kendini geliştir Jira...

Ben bu konudaki amacınızı da çok iyi anladım :) Amaç moderatör kötülemek, laf atmak, gömmek. Amacına ulaştıysan bundan sonra daha mutlu bir şekilde devam edebilirsin hayatına.

Kardeş eğer oyunun açıldıysa oynayabiliyorsan burda konu açmana gerek yok ki @Jira'nın dedikleri doğru sistem gereksinimlerine bakarsan lolün o sana kaynak olur bu da linki:
En Düşük & Önerilen Sistem Gereksinimleri
O sisteme yatırım yapmanında bi mantığı yok.

Size burada gönüllü bir şekilde yardım etmeye çalışan insanlara böyle ithamlarda bulunmak hoş değil. Ortada söylenen bir yalan da yok.

Neyi bilip bilemeyeceğimi, hangi konuya girip girmeyeceğimi senden öğrenecek değilim. Haddini bilerek konuş. Ekran görüntülerindeki cümlelerde de herhangi bir yanlış bilgilendirme yok. Ben nereden geldiği belli olmayan CFG dosyasına göre yorum yapmıyorum orada. Riot Games'in LOL için önerdiği sistem gereksinimlerine göre yorumluyorum.

Teşekkür ediyorum bu seslenme için. Bana çok şey kattın, hakkını ödeyemem. Kendini geliştir Jira...

Ben bu konudaki amacınızı da çok iyi anladım :) Amaç moderatör kötülemek, laf atmak, gömmek. Amacına ulaştıysan bundan sonra daha mutlu bir şekilde devam edebilirsin hayatına.
Kardeş eğer oyunun açıldıysa oynayabiliyorsan burda konu açmana gerek yok ki @Jira'nın dedikleri doğru sistem gereksinimlerine bakarsan lolün o sana kaynak olur bu da linki:
En Düşük & Önerilen Sistem Gereksinimleri
O sisteme yatırım yapmanında bi mantığı yok.

Galiba anlamadınız konuyu diyorum ki ben LOL hakkında birşey bilmiyordum. Arkadaşım kendi ayarladığı düşük sistem ayarlarını bana attı. Bildiğimiz gibi ayarlar da cfg dosyası olarak kaydoluyor çoğu oyunda. Bende dosya konumuna cfg yi attım. Oyuna girince ise dediğim FPS değerlerini verdi. Ama ben oyuna girdiğimde arkadaşım önceden başladığı için daha tecrübeliydi ve beraber oynayıp öğrenme durumunu yaşayamadık. Bu beni üzdü o yüzden öyle söyledim. Arkadaşım 50 level oldu sayılır ben daha yeni 9 olcam. Arkadaşım oyunu önceden öğrendiği için ezbere birşey okur gibi herşeyi biliyor. Beraber keyfini çıkara çıkara oynayamıyoruz. Bu olay da benim zoruma gidiyor. Her karakteri öğrenmiş arkadaşım. Bende zevk almıyorum artık LOL'den ve bıraktım. Oyunu hileli oynuyormuşum gibi arkadaşım herşeyi söylüyor. Söylemeyince o kendi uyguluyor bende merak edip soruyorum. Biraz sinirliydim o gün kusura bakmayın sizi kötülemek istemedim. Zaten büyütmeye gerek yok benim için LOL bitti artık. O yüzden size kolay gelsin.

Galiba anlamadınız konuyu diyorum ki ben LOL hakkında birşey bilmiyordum. Arkadaşım kendi ayarladığı düşük sistem ayarlarını bana attı. Bildiğimiz gibi ayarlar da cfg dosyası olarak kaydoluyor çoğu oyunda. Bende dosya konumuna cfg yi attım. Oyuna girince ise dediğim FPS değerlerini verdi. Ama ben oyuna girdiğimde arkadaşım önceden başladığı için daha tecrübeliydi ve beraber oynayıp öğrenme durumunu yaşayamadık. Bu beni üzdü o yüzden öyle söyledim. Arkadaşım 50 level oldu sayılır ben daha yeni 9 olcam. Arkadaşım oyunu önceden öğrendiği için ezbere birşey okur gibi herşeyi biliyor. Beraber keyfini çıkara çıkara oynayamıyoruz. Bu olay da benim zoruma gidiyor. Her karakteri öğrenmiş arkadaşım. Bende zevk almıyorum artık LOL'den ve bıraktım. Oyunu hileli oynuyormuşum gibi arkadaşım herşeyi söylüyor. Söylemeyince o kendi uyguluyor bende merak edip soruyorum. Biraz sinirliydim o gün kusura bakmayın sizi kötülemek istemedim. Zaten büyütmeye gerek yok benim için LOL bitti artık. O yüzden size kolay gelsin.
Kendini videolar izleyrek geliştirebilirsin ve gunde birkaç el atarak leveli kolay atlayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı