HD 3450 Catalyst Control Center ayarları nasıl olmalı?

Hocam benim sorunum bellek saatini 450'ye getirememekle başlıyor maalesef :) getirdiğimde ise görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu diyor ekranda 10 saniyeliğine görüntü gidip geliyor ama bu sadece oyunda oluyor bunu 460/470'e getirdiğimde ise normal masaüstünde bile oluyor bunu otomatik saat ile test et dediğimde bir şey olur mu sizce?

Hocam GPU saat hızını 720'den fazla yapamıyorum yine yukarıdada belirttiğim gibi şeyler oluyor.

O zaman zorlamasak daha iyi 3D uygulama ayarlarını dediklerimi yapın hocam sonra bir performans testi yaparsınız oyunda sonuçları yazarsınız.

O zaman zorlamasak daha iyi 3D uygulama ayarlarını dediklerimi yapın hocam sonra bir performans testi yaparsınız oyunda sonuçları yazarsınız.

Hocam 3D uygulama ayarları yüksek performansta zaten OverDrive'den otomatik test yaparsam bir sıkıntı çıkarır mı çünkü stabil bir overclock değerini yakalamak istiyorum.

Oyunlarda şu anda kasma yok hocam Sadece ara sıra droplar yiyorum droptan kastım aniden görüntü gidiyor 5 saniyeliğine sonra geri geliyor ekran.

Hocam 3D uygulama ayarları yüksek performansta zaten OverDrive'den otomatik test yaparsam bir sıkıntı çıkarır mı çünkü stabil bir overclock değerini yakalamak istiyorum.

Oyunlarda şu anda kasma yok hocam sadece ara sıra droplar yiyorum droptan kastım aniden görüntü gidiyor 5 saniyeliğine sonra geri geliyor ekran.

Ekran kartın 512 MB mı yoksa 1 GB mı?

Toplam bellek miktarı 1.7 GB görünüyor hocam VRAM ise 512 MB.
Ekran Alıntısı.PNG

Geri
Yukarı