HD 3450 Catalyst Control Center ayarları nasıl olmalı?

O zaman zorlamasak daha iyi 3D uygulama ayarlarını dediklerimi yapın hocam sonra bir performans testi yaparsınız oyunda sonuçları yazarsınız.

O zaman zorlamasak daha iyi 3D uygulama ayarlarını dediklerimi yapın hocam sonra bir performans testi yaparsınız oyunda sonuçları yazarsınız.

Hocam 3D uygulama ayarları yüksek performansta zaten OverDrive'den otomatik test yaparsam bir sıkıntı çıkarır mı çünkü stabil bir overclock değerini yakalamak istiyorum.

Oyunlarda şu anda kasma yok hocam Sadece ara sıra droplar yiyorum droptan kastım aniden görüntü gidiyor 5 saniyeliğine sonra geri geliyor ekran.

Ekran kartın 512 MB mı yoksa 1 GB mı?

Sen bir teste sok istersen için rahat edecekse ama testte sorun olur mu bilemem ben ekran kartıma test yapmadan ayar yapmıştım çünkü hep yaptığım ayar olduğu için teste gerek duymazdım.

Hocam teste soktum çabuk bir test yaptı ve sonuçlar şu şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…