HD 4000 laptop için hangi işletim sistemi kullanılmalı?

onurk08

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Casper Nirvana laptopum var.
i7 3. nesil işlemci.
16 GB RAM 1333 MHz.
1 GB GT 630M ekran kartı.
1 GB Intel HD 4000.
240GB SSD.
5000 GB HDD.
Hangi işletim sistemi daha hızlı olur? Oyun oynamıyorum. Windows 10 Home Single Language kullanıyorum, devam edeyim mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
En güncel işletim sistemini de kullanabilirsiniz de işlemci tarafında takılmalık durumluk bir program kullanıyorsanız Windows 8.1 Home sl yoksa güncel kalmak adın Windows 10 Home sl de durabilirsiniz.
Not: 16 GB RAM'li laptopa ındustry Pro kurmayın.

En güncel işletim sistemini de kullanabilirsiniz de işlemci tarafında takılmalık durumluk bir program kullanıyorsanız Windows 8.1 Home sl yoksa güncel kalmak adın Windows 10 Home sl de durabilirsiniz.
Not: 16 GB RAM'li laptopa ındustry Pro kurmayın.

Windows 10 Home Single kalmak mantıklı Windows 11 için TPM desteklemesi lazım doğru mu anakartı TPM olmadan Windows 11 kurulur mu sıfırdan.

Windows 11 geçebilirsiniz sisteminiz kaldırıyor ve en güncel sistem Windows 11 şu an.

Windows 11 sıfırdan kurmak için TPM özelliği olması lazım BIOS'ta bende yok kurulmaz ki.

Windows 10 Home Single kalmak mantıklı Windows 11 için TPM desteklemesi lazım doğru mu anakartı TPM olmadan Windows 11 kurulur mu sıfırdan.

Windows 11 sıfırdan kurmak için TPM özelliği olması lazım BIOS'ta bende yok kurulmaz ki.

Bypass edilerek kuruluyor da bence değmez. Sistemi sonuna kadar kullanıyor.

Geri
Yukarı