HD 4650 Güncel Sürücü Nereden İndirilir?

• Konuyu başlatan Wexf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 7B

Wexf

Hectopat
Ekran kartım çok eski, haliyle driverı da güncel değil. Çok sayıda araştırma yaptım ama hiçbirine güvenemedim. Sizin bildiğiniz, güvenilir bir driver sitesi ya da indirme linki varsa benimle paylaşabilir misiniz? :kararsız:

Ekran kartım; ATI Mobility Radeon HD 4650.

AMD ATI RADEON HD4650 driver for Windows 10 64B... | Community
Burada yazan içeriğe göre o kartı en fazla Windows 8 de kullanabilirmişsin. Windows 10, 8.1 desteği yokmuş yani mecbur Windows 8 kullanmak zorundasın, tabii ki kullanıyorsan Windows 7 de uygun.
Amd'nin kendi sitesinden işletim sisteminize uygun olan driverı yükleyebilirsiniz.
ATI RADEON HD 4650
Benim yazdığım yorumdaki bağlantıyı tekrar vermişsiniz, lütfen yorum kasmaya çalışmayın. Amacınız yardımcı olmak ise başka kaynaklar ve çözümler önerebilirsiniz, benzer yorumlar yapmak suçtur. Dikkate almanız dileğiyle.

Merhaba aynı kart bendede var. Windows 8 32 bit denediniz mi bende windows 10 kullanıyorum. Bide sitede catalyst ve beta var hangisini kurmamız gerek?

Windows 10 üzerinde Windows 8 sürücüsünü kullanabilirsiniz. Catalyst indirirken beta versiyonunu indirirseniz ayarlarını yapabiliyorsunuz. Beta indirmezseniz maalesef Windows 10'da ayar yapamıyorsunuz.
1629107859941.png

Geri
Yukarı