Çözüldü HD 4850 Windows 8.1 ile uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yIlmAz IşIk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda dayımdan HD4850 almış bulunmaktayım. Daha PC'yi açamadım çünkü yanımda değil. Merak ettiğim konu, işletim sistemim 8.1 ama HD4850 driver bölümünde Windows 8'e kadar sürüm geçerli. 8.1 için AMD kontrol merkezi çalışıp çalışmayan bir sürü kişi var. Peki ben driverı yükleyince AMD kontrol merkezi kullanılabilir hale gelecek mi?

Çözüm
Uyacağını düşünüyorum peki ben şimdi PC'mi açsam şu an driver yüklü ama kontrol paneli için DDU programı ile yüklü, driverı kaldırıp 13.4 beta sürümünü indireceğim öyle mi?

Evet deneyebilirsin. Sonra Denetim Masası'ndan tekrar kaldırmak istersen direkt DDU ile mi yapılır bilmiyorum.
W7 veya 8 görüntü sürücüsünü kur sadece. Kontrol paneli zaten hantal ve lazım değilse uğraşma. Sorun çıkarsa 2016 Ltsb çak gitsin görüntü sürücüsünü W10 kendi kurar.
ayrıca Windows update formattan sonra kendi kendine kurmuş sürücüyü ama kontrol paneli yok o yüzden araştırmak istedim peki yüklediğim zaman ekran kartı driverini kaldırıp direk beta sürümünü indircem değilmi biraz bilgi verebilir misiniz

ayrıca Windows update formattan sonra kendi kendine kurmuş sürücüyü ama kontrol paneli yok o yüzden araştırmak istedim peki yüklediğim zaman ekran kartı driverini kaldırıp direk beta sürümünü indircem değilmi biraz bilgi verebilir misiniz
Hd3650 var bende de 8.1'de kontrol paneli düzgün çalışıyor mu çalışmıyor mu hiç hatırlamıyorum.

HD3650 var bende de 8.1'de kontrol paneli düzgün çalışıyor mu çalışmıyor mu hiç hatırlamıyorum.

Uyacağını düşünüyorum peki ben şimdi PC'mi açsam şu an driver yüklü ama kontrol paneli için DDU programı ile yüklü, driverı kaldırıp 13.4 beta sürümünü indireceğim öyle mi?

Evet deneyebilirsin. Sonra Denetim Masası'ndan tekrar kaldırmak istersen direkt DDU ile mi yapılır bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı