HD 5450 GTA 5 FPS Artırma

jaksen61

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim biraz eski.
  • Amd hd 5450 Ekran kartı 1 Gb
  • Amd athlon 64 x2 dual core 3800+ 2.40 İşlemci
GTA 5 FPS 20 civarı. Bunu 25 nasıl yapabilirim ayarlar en düşükte ?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • RAM en az 4 GB olmalı.
  • Ekran kartını da R7 250 veya bütçen yetersiz ise 240 yapabilirsin.

Öte yandan bu sistemi emekliye ayrıma vakti gelmiş olabilir. Anakartını da belirtmen gerek. Belki daha iyi bir işlemci takılabilir.

Recep baltaş Abi Öncelikle teşekkürler.İşletim Sistemim Windows 7 ultimate Win 8.1 Kurmuştum Bir ara Ama uyumlu Ses kartı Driveri bulamadığım İçin Tekrar Windows 7 Ultimateye döndüm .Anakartım Asus M2npv mx Ddr2 .Çift kanal Ram Slotu Bulunmakta ve 3GB ram bulunmakta . İşlemci Soketi Am2 Yazıyor Ama asus.com üzerinden uyumlu işlemcilere baktığımda Am3 İşlemciler bile var .daha iyi işlemciler var. Bütçem Kısıtlı Şuanlık yeni bir bilgisayar topluyacak Bir durumum Yok .Bilgisayarımda arayüzlerde kasma yok ama Nedense oyunlarda kasıyor ,tabi yüksek grafikli oyunlarda Gta 5 gibi iyi bir sistem gerektiren bir oyun için yeterli değil burdan Anakartımın desteklediği Cpu 'lara baktım Ve sizce hangisini tercih etmeliyim bi yardımcı olurmusunuz Anakart | M2NPV-MX | ASUS Türkiye Teşekkürler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı