HD 5450 Oyunlarda Görüntü Sorunu

Angelcorpse

Kilopat
Yer
İstanbul/Kadıköy
Merhabalar HD 3400 olan bilgisayarıma yeni bir ekran kartı almayı düşünüyordum. Bütçem fazla olmadığı için en uygun HD 5450 ekran kartını gördüm. Montajını sıkıntısız bir şekilde yaptım ve eski kartının driverlarını sildim. Ardından HD 5450 için en güncel sürücüyü yükledim. Lakin herhangi bir oyuna girdiğimde örnek olarak Pes 2013 oyun grafiklerinde karıncalanmalar oluyor grafikelr birbirine karışıyor siyah, yeşil, beyaz gibi patch karışımları oluyor ve oyun aniden çöküyor ve ekran beyaz oluyor ALT + CTRL + DEL yaptığım zaman oyunu kapatabiliyorum ama sıkıntısız film ve video izleyebiliyorum hiç bir şekilde oyun oynayamıyorum ne zaman başka bir oyun açmaya çalışsam oyundaki grafikler birbirine giriyor aynı şekilde ve oyun çöküyor lütfen ne yapabilirim yardımcı olun?

Son düzenleyen: Moderatör:
O ekran kartı oyun için değil, video ve film izle diye yapmışlar bence. Daha iyi birşey alman gerek sorunun çözümü anti-aliasing fakat onu da açsan FPS düşükken daha da düşer.

O ekran kartı oyun için değil, video ve film izle diye yapmışlar bence. Daha iyi birşey alman gerek sorunun çözümü anti-aliasing fakat onu da açsan FPS düşükken daha da düşer.
Oynadığım oyunlar eski oyunlar yani tam HD 5450 için fakat en eski oyunda bile görüntü yırtılması oluyor ve monitörümde no video input hatası alıyorum?

Oynadığım oyunlar eski oyunlar yani tam HD 5450 için fakat en eski oyunda bile görüntü yırtılması oluyor ve monitörümde no video input hatası alıyorum?
Çözünürlüğü değiştirin. Anti-aliasing kasmadığı sürece yükseltin. Driver güncelleyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı