HD 5450 sistem için oyun tavsiyesi

Yusuftr55

Femtopat
Daha fazla  
Sistem gereksinimim düşük. Intel i3 4130, 4 GB RAM ve AMD Radeon 5450. Açıkçası sistemim kötü, lütfen ona göre tavsiye edin.

Portal 1-2 (2.oyun zorlayabilir ama o sisteme sahip olup da 60 fps almayı beklemezsin zaten)
Team Fortress 2
Half-Life 1-2
Age of Empires 2
GTA 3-VC-SA
Mafia 1

Bu oyunlara bakabilirsin.

İşlemci falan çok iyi değil ama ekran kartına göre kat kat iyi. Bi ekran kartı yükseltmesi ile bayağı bi oyun oynarsın. Son çıkanları değil tabiki de ama...
Haklısın ama elimdekiyle şimdilik idare edicem zaten devri geçiyor gide gide pc nin ilerde alırsam yeni pc alırım artık ancak öyle olur.
Hocam işlemci çok kötü değilse low 1024-768p’de CS:GO oynayabilirsin.
Teşekkür ederim oynuyorum zaten ama cs go kaldırmayan pc yoktur herhalde. Çok geniş grafik ayarları var. Her kitleyi kapsıyor

Haklısın ama elimdekiyle şimdilik idare edicem zaten devri geçiyor gide gide pc nin ilerde alırsam yeni pc alırım artık ancak öyle olur.

Teşekkür ederim oynuyorum zaten ama cs go kaldırmayan pc yoktur herhalde. Çok geniş grafik ayarları var. Her kitleyi kapsıyor
Anlıyorum idare etmek güzel şeydir. Ama idare edicek oyunlarla :) Ekran kartının üstünde bi performans istiyorsun.

Geri
Yukarı