HD 5570 vs 9800GT

Hocam YouTube'da bir videoda şöyle gördüm 250 TL'lik bir ürüne kargo 15 TL + alıcı koruması 20 TL kesiyordu.

250TL'lik ürüne normalde 25TL alıcı koruması ve üstüne kargo eklenmesi lazım, gördüğüm her ilanda bir basamak sola gelip alıcı koruması ücretini hesaplıyorlardı. Sizin dediğiniz gibi de olabilir, zaten pek bir fark yok arada.

2 yıl 5570 kullandım gayet kaliteli karttır düşük bütçelilerin dostu denilebilir.

GT 430 almaya karar verdim hocam eğer bulamazsam dediğiniz gibi HD5570 alacağım.
@Yiğitt35 hocam dün Letgo'dan HD5670 200 liraydı sahibindene yönlendirdim satın aldım 2-3 güne gelecek kutusu vb de varmış 225 liraya denk geldi bana kargoyla sizce nasıl? Uyguna almış mıyım?

Son düzenleme:
@Yiğitt35 hocam dün Letgo'dan HD5670 200 liraydı sahibindene yönlendirdim satın aldım 2-3 güne gelecek kutusu vb de varmış 225 liraya denk geldi bana kargoyla sizce nasıl? Uyguna almış mıyım?

Bu piyasada güzel fiyata bulmuşsunuz :) GT430'dan yaklaşık %30 daha güçlüdür kendisi. Sürücü olarak Crimson Beta sürücünü kurun derim, YouTube videolarında falan Frame Drop yaşanıyordu bende Catalyst sürücüsü.

Geri
Yukarı