HD 5670 kasma sorunu

Ozan Erkan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ,

Forumda yeniyim şöyle bir göz attım yardım bölümü var mı diye ama pek göremedim burdan yazmayı tercih ettim, resimler de olan değerler benim bilgisayarıma ait zamanında 800 liraya toplamıştım sözde piyasadaki tüm oyunları kaldıracaktı :) Ama hiçte öyle olmadı bi derdi veya zayıf bilmiyorum bu özelliklere göre dota2 csgo bf3 gibi çerez oyunlarda kasma nedenleri nelerdir. Ben pek anlamıyorum performanslarından isimlerinden vs o yüzden anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Bu arada bu bi sorun olabilir belki harddisk hafızası 75 Gb toplam olarak C ile D birleşimi sizce bu kasma da bi etken mi?

1.png

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak işe hdd alarak ve ısı sorununu ortadan kaldırarak başlayabilirsin. İlerleyen zamanlarda da bir ekran kartı takviyesi yaparsın.

bu arada ısı sorunu oldugunu zannetmiyorum ısınıcak bi sistemim yok cünkü fanlarım yeterli bence ama yinede 2 tane fan almayı düşünüyorum söyle diyeyim bu sistem bf3 gibi bi oyunu kaldıramaz mı sence

Aslında senin sorunun abartılacak bir yanı yok ekran kartın ve sistemin eski yeni oyunlarda doğal olarak kasma yapacaktır.

iyi hoş diyorsun da yeni nesil oyunların sistem gereksinimlerine bakınca benim sistem highta oynatabilecek bi tarz da bf3 dahil ama gel gelelim o performansı vermiyor bende diyorum acaba parçalar arası bi uyumsuzluk mu yoksa başka yoktan bi nedenden mi bu kadar kötü onu öğrenmeye calısıyorum

Dediğin gibi sistem 5-6 senelik doğal olarak yorulmuştur uyumsuzluk olduğunu düşünmüyorum. Bu arada oyunların sistem gereksinimlerine pek takılma benim bilgisayarım laptop ve yaklaşık 6 ay önce 1200 TL'ye almıştım BF3, DotA 2, League of Legends, Counter Strike Online bu oyunları oynayabiliyorum.

Edit: BF3'de ara sıra kasmalar oluyor.
Edit: Outlast'da vardı unutmuşum.

Dediğin gibi sistem 5-6 senelik doğal olarak yorulmuştur uyumsuzluk olduğunu düşünmüyorum. Bu arada oyunların sistem gereksinimlerine pek takılma benim bilgisayarım laptop ve yaklaşık 6 ay önce 1200 TL'ye almıştım BF3, DotA 2, League of Legends, Counter Strike Online bu oyunları oynayabiliyorum.

Edit: BF3'de ara sıra kasmalar oluyor.

anladım dostum maddi durumum iyi olsa zaten hiç bunların derdine girmem de işte :) bu makinayı adam etmek zorundayım o da ayrı masraf tabi teşekkürler yinede

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı