HD 5670 Sisteme Oyun Önerisi

Astek

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, aşağıda saydığım sistemime göre rahatlıkla oynayabileceğim oyun önerir misiniz?

İşletim sistemim ;
  • Anakart ; ASRock N68C-GS FX
  • İşlemci ; AMD Athlon LE 1640 2.60 GHz
  • Ekran kartı; HD 5670 1024
    Ram ; 4 Gb

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Gta San Andreas Vice City ve gta 4-de low-la high arasi oynuya bilirisin benim pc hd6480g+hd7400m var bununla high ayarda normal oynuyorum bide online oyun olarakta CS:GO Warface LOL Minecraft Point blank oynuya bilirsin

Bende de o karttan var. Warface CS:GO ETS2 gibi oyunlar oynuyorum. Kart GTA 4'ü düşük ayarlarda 40 FPS'de oynatabiliyor fakat benim işlemci darboğaz yapıyor.

Gta 4 Demişsin Düşük Ayarlarda Bile Sıkıntı Çıkarabiliyor

Gta 4 Demişsin Düşük Ayarlarda Bile Sıkıntı Çıkarabiliyor
O Zaman sende 1.0.4.0 patch yüklersin olur biter eğer menü kaybolursa bana yazarsin
ama ben 1.0.7.0 patch-inde bile normal oynaya biliyorum
bide unutmadan gta 4 lov yapmayin aksine hepsini high yapin Reflection resolution OFF iki tane shadov var ikisinde off yaparsan problem olmaz hemde gta 4 enb olmadan canli oynamak istiyorsan buraya yaza bilirsin
ve aşadaki kaydirmalari üçünüde 1 yaparsan problemin hall olur eğer crack kullaniyorsan en iyisi Razor1911

CS: Go, TF2, Serious Sam 3: BFE, LoL, DotA gibi oyunları o sistem ile oynayabilirsinm

Technopat'ta korsan yazılım önermek yasak diye biliyorum.

Merhaba benım 300 watt bi psu var ekran kartı alacam hd 5670 almaya karar verdim psu özelikleri şu şekilde
VOLTAGE: +5 /+12V/+3.3V/-12V/+5VSB
MAX LOAD:21A/16A/16A/05.A/2A
FULL LOAD:16A/10A/10A/0.5 A/2A
REGULAR:250 PEAK:300

PSU BU ANAKARTIMIN MODELİ ASUS M2N68 AM SE 2 BU ANAKART 5670E UYGUNMU VE PSU BU EKRANKARTINI KALDIRIRMI LÜTFEN CEVAP VERİN ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…