HD 5670 Sisteme Oyun Önerisi

Astek

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, aşağıda saydığım sistemime göre rahatlıkla oynayabileceğim oyun önerir misiniz?

İşletim sistemim ;
  • Anakart ; ASRock N68C-GS FX
  • İşlemci ; AMD Athlon LE 1640 2.60 GHz
  • Ekran kartı; HD 5670 1024
    Ram ; 4 Gb

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Gta San Andreas Vice City ve gta 4-de low-la high arasi oynuya bilirisin benim pc hd6480g+hd7400m var bununla high ayarda normal oynuyorum bide online oyun olarakta CS:GO Warface LOL Minecraft Point blank oynuya bilirsin

Bende de o karttan var. Warface CS:GO ETS2 gibi oyunlar oynuyorum. Kart GTA 4'ü düşük ayarlarda 40 FPS'de oynatabiliyor fakat benim işlemci darboğaz yapıyor.

Gta 4 Demişsin Düşük Ayarlarda Bile Sıkıntı Çıkarabiliyor :)
O Zaman sende 1.0.4.0 patch yüklersin olur biter eğer menü kaybolursa bana yazarsin
ama ben 1.0.7.0 patch-inde bile normal oynaya biliyorum
bide unutmadan gta 4 lov yapmayin aksine hepsini high yapin Reflection resolution OFF iki tane shadov var ikisinde off yaparsan problem olmaz hemde gta 4 enb olmadan canli oynamak istiyorsan buraya yaza bilirsin
ve aşadaki kaydirmalari üçünüde 1 yaparsan problemin hall olur eğer crack kullaniyorsan en iyisi Razor1911

O Zaman sende 1.0.4.0 patch yüklersin olur biter eğer menü kaybolursa bana yazarsin
ama ben 1.0.7.0 patch-inde bile normal oynaya biliyorum
bide unutmadan gta 4 lov yapmayin aksine hepsini high yapin Reflection resolution OFF iki tane shadov var ikisinde off yaparsan problem olmaz hemde gta 4 enb olmadan canli oynamak istiyorsan buraya yaza bilirsin
ve aşadaki kaydirmalari üçünüde 1 yaparsan problemin hall olur eğer crack kullaniyorsan en iyisi Razor1911

Technopat'ta korsan yazılım önermek yasak diye biliyorum.

Merhaba benım 300 watt bi psu var ekran kartı alacam hd 5670 almaya karar verdim psu özelikleri şu şekilde
VOLTAGE: +5 /+12V/+3.3V/-12V/+5VSB
MAX LOAD:21A/16A/16A/05.A/2A
FULL LOAD:16A/10A/10A/0.5 A/2A
REGULAR:250 PEAK:300

PSU BU ANAKARTIMIN MODELİ ASUS M2N68 AM SE 2 BU ANAKART 5670E UYGUNMU VE PSU BU EKRANKARTINI KALDIRIRMI LÜTFEN CEVAP VERİN ...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı