HD 5830 oyunlarda takılma

Calimocho

Hectopat
  • AMD Phenom II X6 1090T İşlemci
  • Asus Hd 5830 Ekran kartı
  • Gigabyte GA-8090FXA-UD5 Ekran kartı
  • 4 GB Ram
  • Win 7 64 Bit
  • DirectX 11

Ekran kartı driverini güncelledim ama takılmalar oluyo oyunda neden eskiden yoktu ?

Ekran kartınız miladını doldurduğu için olabilir. Oyun için güncelleme var mı onu kontrol edin.

Merak etmeyin cod black ops bile fullde oynadım, bişey olmadı. Zaten kasan oyunun dota gibi düşük grafikli olması.

Fanları kontrol edin.

Kasanın fanları hep üst devirde çalışıyor. Bir de işlemci ısınıyor sanırsan islemcinin orjinal ısıtıcısı var üstünde.

Merak etmeyin cod black ops bile fullde oynadım, bişey olmadı. Zaten kasan oyunun dota gibi düşük grafikli olması.

Kasanın fanları hep üst devirde çalışıyor. Bir de işlemci ısınıyor sanırsan islemcinin orjinal ısıtıcısı var üstünde.

İlk olarak Black Ops sistemi kasmayan, aynı oyun motorunun ısıtılıp ısıtlıp yıllarca sunulmasından başka bir şey değil. Grafikse zorlama olarak ha Mario oynamışsınız, ha Black Ops.

İkinci olarak "Full" diye bir ayar yok. Çözünürlük ve grafik ayarı vardır. Full, sizin uydurduğunuz bir terim. Böyle bir ayar, böyle bir terim yok.

İşlemci fanını söküp termal macun yenilekeceksiniz ve sonrasında da ekran kartının fanını değiştireceksiniz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı