HD 6230, HD 5450 Olarak Gözüküyor

0lq

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Daha dün bilgisayarımı 'Casper Yetkili Servis' yazan bir dükkana bıraktım. PC içinde Atı 5450 vardı fakat sıkıntılıydı, değişmesi gerekti. Adama ne kadar olur diye sorduğumda ekran kartını bana Nvidianın faha önce ne gördüğüm nede duyduğum bir kartı bana 205 TL'ye satmaya çalıştı, neyse ona hayır dedik bare bir format atsın mavi ekran hatası alıyordum bilgisayarı verdim bugün akşam üzeri almaya gittim. Adam ekran kartını anakarttan çıkarmıştı kasanın üzerinindeydi, adama parasını verdim tam dükkandan çıkıcam ekran kartta HDMİ girişi olduğunu gördüm, dikkatimi çekti oysa ki benim kartımda HDMİ girişi yoktu. Tekrar döndüm adama bu benim kartım değil dedim adam ortalığı kurcaladı o olması gerek dedi. Ben saten ekran kartımı yakın zamanda değiştireceğim sorun etmedim eve geldim PC açtım driverları yükledim ardından ekran kartına denemek amaçlı onunda driverini yükledim ve kart sistemdede 5450 olarak gözüküyor. Driverı yükledim yeniden başlattım bu sefer mavi ekran verip PC açılmamazlık yaptı, Güvenli Moddan girip ekran kartı driverinı sildim tekrar başlattım sorunsuz açıldı. Az öncede bir bakmak geldi içimden karta söktüm yerinden üzerinde fotoğrafta görünen barkod tarzı bişey vardı buyrun;

1482527391392.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı