HD 6350 LOL FPS Sorunu

Madsonik55

Kilopat
Daha fazla  
2016 Ocakda MSI 240 ve Zalman 400W PSU almıştım. Sistemimden gayet memnundum, LOL, CS:GO ve ETS2 oynuyordum. Eylül ekim gibi 11.sınıf olduğum için ders çalışmam gerektiğinden sistemimi daha doğrusu ekran kartını ve PSU'yu sattım. Şuanda onboard ekran kartını kullanıyorum, powerda 300W CASPER PSU. 6 veya 7 senelik. Şimdi malum okul bitt, sıkıldım. LOL indirdim fakat en düşük ayarlarda maks 25, çok oyunculu alanlarda 10 FPS alıyorum ve bu da beni oyundan bezdiriyor, zevk alamıyorum hiç akıcı değil oyun. Arkadaşım sistemini kaldırmış, ekran kartı HD 6350. Biliyorum iyi bir ekran kartı değil fakat beni sadece ramazanlık idare etsin, en düşük ayarda 60 70 FPS versin yeter. LOL oynayacağım sadece. Tekrar yatırım yapmak istemiyorum sisteme lütfen daha 0 ( sıfır ) ekran kartı önermeyin.
HD6350, 7 yıllık Casper 300W PSU'da sorun çıkarır mı? Geçen sene R7 240 300W Casper PSU'da sorun çıkarmıştı.
HD6350 ile LOL'de en kötü ayarlarda kaç fps alırım?

Şu anki Sistemim:

DDR2 4 GB RAM
WİNDOWS 7 64 BİT
INTEL GMA 3100 ( 256 mb ONBOARD Ekran Kartı)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı