HD 6570 Far Cry 3 açılıp kapanıyor

XboxUser

Decipat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Uplay'den Far Cry 3 almıştım. Açtığımda direkt kapanıyor. Çevrimdışı modda da denedim çalışmadı. Sistem özelliklerim:

Radeon HD 6570 1 GB.
Intel Core i5 2400 3.10 GHz.
4 GB RAM.

Forumlarda bazı konulara baktım ama çalışmadı.

Kanka oyunun yüklemesini uplay üzerinden doğrula ve ardından bilgisayarı yeniden başlat. Sonra dene , denedikten sonra yazabilirsen çok iyi olur yardımcı olmaya çalışırım.

Birazdan paylaşıyorum. Oyunu eskiden korsan oynamıştım hiçbir hata almamıştım.
Ben de aynı şekilde korsan bitirdim bir kere fakat satın alıcak vakit bulamadım. Ubisotf Connect arada böyle yaramazlıklar yapabiliyor. Oyunu eksik yüklüyor ya da kurulumunu doğru yapamayabiliyor. Şahsen Assassins Creed Odyssey'i düzgün oynayabilmek sorunsuz çalıştırabilmek için 1 ayımı verdim üstüne harddisk değiştirme gereği bile duydum. Yapar arada böyle şeyler.

Porcmon log dosyası, şu anda oyun dosyalarını doğruluyorum.
Bozuk dosya tespit etti şu anda onarıyor. Sözde düzeldi şimdi deniyorum.
Sorun hala devam ediyor. Bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyeceğim.
Sorun halen devam ediyor. Oyunu korsan indireceğim galiba. Oyunun map editörü açılıyor. Ama normali açılmıyor.
Kaç saattir sorun grafik modu indirdiğimden oluyormuş. Boşuna bu kadar uğraşmışım :D.

Son düzenleme:

Porcmon log dosyası, şu anda oyun dosyalarını doğruluyorum.
Bozuk dosya tespit etti şu anda onarıyor. Sözde düzeldi şimdi deniyorum.
Sorun hala devam ediyor. Bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyeceğim.
Sorun halen devam ediyor. Oyunu korsan indireceğim galiba. Oyunun map editörü açılıyor. Ama normali açılmıyor.
Kaç saattir sorun grafik modu indirdiğimden oluyormuş. Boşuna bu kadar uğraşmışım :D.
ya olm KLSJGŞASLGJASKLHSH geçmiş olsun hadi iyi oyunlar

Geri
Yukarı