HD 6750 sistemde ekran gidip geliyor

metehandundar43

Femtopat
Daha fazla  
Oyuna giriyorum ekran gidip gidip geliyor. MSI Afterburner ile bakıyorum sıcaklık 60 65 Max neden olduğunu çözemedim oyun oynayamıyorum sinirim bozulmaya başladı.

Özelliklerim.

AMD Athlon X4 645 3.10GHz
XFX HD 6750 1GB GDDR5 128Bit.
Hi-Level 6 GB RAM DDR3 1333MHz.
Seagate 320GB 7200RPM HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna giriyorum ekran gidip gidip geliyor. MSI Afterburner ile bakıyorum sıcaklık 60 65 Max neden olduğunu çözemedim oyun oynayamıyorum sinirim bozulmaya başladı.

Özelliklerim.

AMD Athlon X4 645 3.10GHz
XFX HD 6750 1GB GDDR5 128Bit.
Hi-Level 6 GB RAM DDR3 1333MHz.
Seagate 320GB 7200RPM HDD.

Bende de öyle oluyor. Benimki ısınmadan dolayı. Büyük ihtimalle seninlide donanımsal bir sorundur.

Bende de öyle oluyor. Benimki ısınmadan dolayı. Büyük ihtimalle seninlide donanımsal bir sorundur.

Benim ekran kartı 80 dereceyi gördü böyle bir şey olmadı, büyük ihtimal driver sıkıntısı, son sürüm driver kullanıyorsanız sürüm düşürün, bir de ekran kartı testleri var oradan ekran kartı durumunu kontrol ediniz.

Benim ekran kartı 80 dereceyi gördü böyle bir şey olmadı, büyük ihtimal driver sıkıntısı, son sürüm driver kullanıyorsanız sürüm düşürün, bir de ekran kartı testleri var oradan ekran kartı durumunu kontrol ediniz.

Benim GPU farklı. Windows 10 her güncelleme verdiğinde oluyor sonra düzeliyor. Eski sürüm yapsamda değişmiyor.

Benim GPU farklı. Windows 10 her güncelleme verdiğinde oluyor sonra düzeliyor. Eski sürüm yapsamda değişmiyor.

Benim anlamadıgım insanlar neden Windows 10'un en son sürümü sanki dünyadaki OS'ları eziyor gibi davranıyor, zaten 1909'dan sonra Windows artık eski Windows'tan çıktı, servisler kısmından birazda anlayan biri baktığında ne kadar saçma ve gereksiz hizmet oldugunu görür, FPS kaybı(%40a varan), %100 disk sorunu, insanların verilerini toplama ve Update zorunlulugu gibi saçma şeyler dünyada görülmemiş, şahsen ben 1511 sürümü kullanmaktayım, gereksiz hizmetler yok, FPS kaybı diğer OS'lara göre %5 civarı, hız konusunu açmıyorum bile kanadı çıkmaya başladı yakında uçar( şu hacklenme vs. konularına giren arkadaşlar, siz doğru internet kullanırsanız ve saçma sapan şeyler indirmez iseniz zaten hacklenmezsiniz, bunu bilmeyene 30 güvenlik programı ver, bir de üstüne 21H1 sürümünü kullandır, her şekilde o gg olur )

Geri
Yukarı