Çözüldü HD 6800 sistemde "Failed to initialize Vulkan" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Laksed

Hectopat
Öncelikle merhaba. Bugün Knockout City indirdim ve açtığımda "Failed to initialize Vulkan. Updating to the latest Graphics drivers may solve this issue." problemi ile karşılaştım. Daha önce Hyper Scape indirmeye çalıştığımda da Vulkan bulunamadı diyordu. Ekran kartımı güncellemeyi denediğimde ise ekran kartımın artık güncelleme almadığını gördüm. Bu arada ekran kartım da AMD Radeon HD 6800 series, öyle iyi bir ekran kartı değil yani. Asıl sorum, benim bu oyunları ekran kartını güncellemeden farklı bir yolla oynamamın bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartı değiştirmelisiniz. Kartın tam modelini söylememişsiniz ama HD 6800 serisindeki en iyi kart bile Vulkan desteklemiyor. Hatta Knockout City DX12 gerektiriyor, kart onu da desteklemiyor.
Ekran kartı değiştirmelisiniz. Kartın tam modelini söylememişsiniz ama HD 6800 serisindeki en iyi kart bile Vulkan desteklemiyor. Hatta Knockout City DX12 gerektiriyor, kart onu da desteklemiyor.

Çözüm

Yapacak bir şey yok o zaman teşekkürler :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı