HD 6850 ekran kapanma sorunu

FerhatAkdeniz

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtıktan 3-4 saat sonra oyun veya normal internet sitelerinde dolaşırken ekran bir anda kapanıyor ama kasa açık durumda müzik sesleri TS3 sesleri vs. gelmeye devam ediyor. Kasanın ışığı yanık durumda ve ekran kapanırken kasadan yüksek bir uğultu gelmeye başlıyor. Ekran kartını söktüm daha düşük bi model taktım 3 ay boyunca kullandım herhangi bir sıkıntı çıkarmadı ve kapanmadı. Bu arada ekran kartını servise göndermiştim " Arıza Yok " Diye geri göndermişler. Aynı gün ekran kartını taktım ve gene kapandı. Şimdi yine söktüm ekran kartını tavsiyeler üzerine görüntüyü onboarda bağlattım bi bilgisayarcıya 4 gündür kapanmadı hala. Sizce ekran kartım arızalı mı ? Arızalıysa servis neden Arıza yok diye geri gönderdi ? Ekran kartının modeli Radeon HD 6850. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı