HD 6850 için işlemci önerisi

Evet, ekran kartınızın hızını düşürürseniz kullanımı artar fakat FPS düşer.

100MHz 150 MHz düşürsem ekran kartının yüzde kaç gücü gider.
Evet, ekran kartınızın hızını düşürürseniz kullanımı artar fakat FPS düşer.

Aslında düşününce zaten islemcinin destekliyiyce şeye alsak FPS öyle olur o drop olsa işe yarar tahminim bilmiyorum ama.

O kadarını bilemem :) fakat %10-20 civarıdır diye düşünüyorum.

Hayır, bir sorun olmaz. MSI Afterburner üzerinden yapabilirsiniz, isterseniz ben deneme yapayım GTA 5'te?

Hayır, bir sorun olmaz. MSI Afterburner üzerinden yapabilirsiniz, isterseniz ben deneme yapayım GTA 5'te?

Çok iyi olur zaten PC'yi şu an acamam sabah açabilirim uyuycam çünkü ilk normal FPS sonra öyle FPS soyler misniz çok sevinirim.

Yaptınız mı hocam.

Son düzenleme:
IMG_20210404_004306.jpg

IMG_20210404_004406.jpg

Üstteki fotoğraf stok hızlarda iken 36 FPS fakat kullanım daha düşük; alttaki fotoğrafta ise GPU 600MHz, Memory 800MHz'e inince de 36FPS fakat kullanımı ufak artmış. En rahat deneyimi değerleri Afterburner üzerinden iyice kısarak aldım. Darboğaz azaldığı için sanırım 40 FPS'lerde geziyordu :) Bu arada kusura bakmayın :) test etmek için girdim kaptırdım kendimi :D

Eki Görüntüle 956642

Eki Görüntüle 956643

Üstteki fotoğraf stok hızlarda iken 36 FPS fakat kullanım daha düşük; alttaki fotoğrafta ise GPU 600MHz, Memory 800MHz'e inince de 36FPS fakat kullanımı ufak artmış. En rahat deneyimi değerleri Afterburner üzerinden iyice kısarak aldım. Darboğaz azaldığı için sanırım 40 FPS'lerde geziyordu :) bu arada kusura bakmayın :) test etmek için girdim kaptırdım kendimi :D

Oha çok iyi bende boyle olsa iyi stock da 36 da iyi ben story oynayamiyorum bilr Online mi bu bir de ayarlarını atar misin GTA Online 25 35 alıyorum.
Eki Görüntüle 956642

Eki Görüntüle 956643

Üstteki fotoğraf stok hızlarda iken 36 FPS fakat kullanım daha düşük; alttaki fotoğrafta ise GPU 600MHz, Memory 800MHz'e inince de 36FPS fakat kullanımı ufak artmış. En rahat deneyimi değerleri Afterburner üzerinden iyice kısarak aldım. Darboğaz azaldığı için sanırım 40 FPS'lerde geziyordu :) bu arada kusura bakmayın :) test etmek için girdim kaptırdım kendimi :D

Story arabada 22 alıyorum lütfen ayarları ve bu MSI'dan nasıl yapacağımi anlatin.

Online'da RAM kaynaklı drop yerim muhtemelen :) 4 GB RAM'im var ve Windows 10 kullanıyorum. Dişlerimi fırçaladıktan sonra onu da gösterebilirsem gösteririm 😄 Bunlar story modda ki değerler.

IMG_20210404_011445.jpg

Afterburner üzerinden ayarları en düşüğe çekince değerler böyle

IMG_20210404_011328.jpg

Stok halde de böyle :)

NOT: Ayarları normal seviyesine indirmişim, yani attığım bütün değerler 900P en düşük ayarların değerleri.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı