HD 7350 CS:GO'da kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 8.1

zentavision

Centipat
Daha fazla  
RAM
4GB
Ekran kartı
HD 7350
Anakart
h61h2-m17
İşlemci
i5-3470
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarıma CS:GO yüklemeye karar verdim fakat sistemimden şüphe ediyorum. Acaba sistemim CS:GO'da nasıl bir performans verir?

Son düzenleyen: Moderatör:
800x600 çözünürlükte düşük ayarlarda 30 fps üstü alabilirsin, sisteminin arka planda çalışan uygulamalara(Discord, Steam, Chrome vs.) bağlı olarak fps düşüşü ve artışı değişkenlik gösterebilir net bir değer veremeyiz.

800x600 çözünürlükte düşük ayarlarda 30 FPS üstü alabilirsin, sisteminin arka planda çalışan uygulamalara(Discord, Steam, Chrome vs.) Bağlı olarak FPS düşüşü ve artışı değişkenlik gösterebilir net bir değer veremeyiz.

i5 işlemci ile neden o kadar düşük FPS alıyor ben Core Duo 2 ile 1366x768'de o kadar FPS alıyorum

i5 işlemci ile neden o kadar düşük FPS alıyor ben Core Duo 2 ile 1366x768'de o kadar FPS alıyorum
Ortalama bir değer verdim, oyunlarda her konuda etken gösterebilir. Donanımların sıcaklığı, işlemci ve ekran kartının yükü, Hdd veya SSD performansı. Maksimum değerlere ulaşmak için AMD Control Panel üzerinden Csgo'ya ayarlar yapmak zorunda, net bir değer veremiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı