HD 7350 Nox Player'da Critical Ops Çöküyor

icehotelep

Centipat
Selam. 2-3 ay önce aynı bilgisayarda NOX kullanarak Critical Ops oynuyordum, 2-3 saat oynamama rağmen hiç bir sorun olmuyordu. Bu gün, bilgisayarıma Nox'u yeniden indirdim ve Cops'u açmaya çalıştım. Daha açmaya çalışırken nox çöktü. Nox ayarlarından OpenGL yerine DirectX ile çalıştırmayı seçtim, bunu yaptığım zaman Cops'u açmayı başardım, en yüksek grafiklerde hiç kasmadan oynayabiliyorum fakat 5-6 dakika geçtikten sonra oyun donuyor. Nox değil, sadece Cops donuyor. Cops'u kapatıp tekrar açtığımda 5-6 dakika oynatıyor ve yine kapanıyor. Sadece denemek için Brawl Stars indirdim ve 20-25 dakika oynadım, sorun olmadı. Nox'u açmadan önce ekran kartım 53-54 derece civarı, 61 dereceye geldiğinde Cops çöküyor bu yüzden sıcaklıkla alakalı olduğunu sanmıyorum. Ekran kartım ATI Radeon HD 7350. Sürücülerini son sürüme güncelledim. Bilgisayarımda 4 GB DDR3 RAM var, kötü biliyorum fakat bilgisayar biraz eski. Kasanın temizliğini daha yeni yaptım, sizce sorun nedendir ve nasıl çözebilirim?
-- Ayrıca Nox'un eski sürümlerini de denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı