HD 7350 Sürücü Güncelleme Sonrası Siyah Ekran

Tauxter

Decapat
İyi günler, geçenlerde gece oyun oynarken bilgisayarım birden mavi ekran verdi. Çok zorladım galiba deyip reset attım lakin sürekli mavi ekran vermeye devam etti. Bunun üzerine Windows 10 kullandığım için sıfırlamayı denedim fakat hata verdi, bunun üzerine orijinal Win 7 CD'si ile format attım lakin ekran kartı driverımı yüklerken ekran kararıp geri gelmiyor, ardından tekrar mavi ekran veriyor. Güvenli modda açıp driveri kaldırıp tekrar reset atıp normal modda açınca sorun yok ve ekran kartını söküp anakarttan görüntü alırsam sorunsuz açılıyor ama ekran kartı driverının hangi sürümünü hangi tarihini yüklersem yükleyeyim sorun devam ediyor.
  • Ekran kartım AMD Radeon HD 7350
  • Anakartım Pegatron IPSXB H61
Not: Anakartımı güncellemeyi denedim ama lanet bir anakart olduğu için sonuç alamadım.

büyük ihtimalle öyle zaten eski bir sistem değiştimenin zamanı geldi galiba
ama yinede çözemeyip bırakak istemiyorum takıntı oldu
mühendislik okuyunca böyle oluyor galiba :)

HIS 9200 SE vardı pasif soğutmalı. Mavi ekran veriyordu sürücünün adında. Meğer el yakacak kadar ısınınca yapıyormuş.
Oyun bile açık değilken yapınca sürücüden sanıp taklalar atmıştım.
Bir dokundum elim yandı. 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı