HD 7500/7600 sistem GTA 4 veya GTA 5 kaldırır mı?

Ben oynuyordum sıkıntı olmuyor.

Ben Intel HD 4000 8 GB RAM i5 işlemcide crack çalıştırmıştım gayet akıcı idi. Oyun orijinalse kat ve kat daha iyidir.

Haklısın cracklerde optimizasyon sorunu oluyor genellikle.

Ben Intel HD 4000 8 GB RAM i5 işlemcide crack çalıştırmıştım gayet akıcı idi. Oyun orijinalse kat ve kat daha iyidir.

Update'leri var diye hatırlıyorum onları yapıldığında daha iyi oluyordu optimizasyon.

Hocam 4 ile 5 grafik arasında fark var siz olsanız hangisini tercih edersiniz sistem yukarıda.

Son düzenleme:
Haklısın cracklerde optimizasyon sorunu oluyor genellikle.

Hocam 4 ile 5 grafik arasında fark var siz olsanız hangisini tercih edersiniz sistem yukarıda.
GTA IV ün güzel bir hikayesi var ama açık dünyası çok iyi değil GTA V in de hikayesi diğerine göre bir tık sönük kalsa da açık dünyası çok daha iyi yani daha uzun oynama süresi sunacaktır 5. Ben olsam 5 i kurardım daha çok eğlendirebilir ve online modu hala oynanmakta.

GTA IV ün güzel bir hikayesi var ama açık dünyası çok iyi değil GTA V'in de hikayesi diğerine göre bir tık sönük kalsa da açık dünyası çok daha iyi yani daha uzun oynama süresi sunacaktır 5. ben olsam 5'i kurardım daha çok eğlendirebilir ve Online modu hala oynanmakta.

HM peki üste sistem bilgileri var usta GTA 5 standart ayarlarda kaç FPS alırım acaba tahmini.

Yeni konular

Geri
Yukarı