HD 7500/7600 sistem GTA 4 veya GTA 5 kaldırır mı?

Ben oynuyordum sıkıntı olmuyor.

Ben Intel HD 4000 8 GB RAM i5 işlemcide crack çalıştırmıştım gayet akıcı idi. Oyun orijinalse kat ve kat daha iyidir.

Haklısın cracklerde optimizasyon sorunu oluyor genellikle.

Ben Intel HD 4000 8 GB RAM i5 işlemcide crack çalıştırmıştım gayet akıcı idi. Oyun orijinalse kat ve kat daha iyidir.

Update'leri var diye hatırlıyorum onları yapıldığında daha iyi oluyordu optimizasyon.

Hocam 4 ile 5 grafik arasında fark var siz olsanız hangisini tercih edersiniz sistem yukarıda.

Son düzenleme:
Haklısın cracklerde optimizasyon sorunu oluyor genellikle.

Hocam 4 ile 5 grafik arasında fark var siz olsanız hangisini tercih edersiniz sistem yukarıda.
GTA IV ün güzel bir hikayesi var ama açık dünyası çok iyi değil GTA V in de hikayesi diğerine göre bir tık sönük kalsa da açık dünyası çok daha iyi yani daha uzun oynama süresi sunacaktır 5. Ben olsam 5 i kurardım daha çok eğlendirebilir ve online modu hala oynanmakta.

HM peki üste sistem bilgileri var usta GTA 5 standart ayarlarda kaç FPS alırım acaba tahmini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…