HD 7500M sürücüsünü yüklemek mavi ekrana sebep olur mu?

Ben Windows 11 kullanıyorum seçeneklerde yok

Windows 10 için sunulan sürümler Windows 11 için çalışıyor. Windows 10 sürümünü kurabilirsiniz.

Peki sıkıntı çıkarmaz değil mi emin misiniz? Bilgisayar bana ait değil korkuyorum hangisini kuracağım hem ayrıyeten mavi ekran alırsam hangi mavi ekran ölüm ekranı mı yoksa bilgisayarınızda bir sorun oluştumu veya bilgisayarın bir daha açılma ihtimali varmdıır.

Windows 10 ve Windows 11 aynı NT mimarisini kullanıyor. Bu yüzden Windows 10 için sunulan tüm sürücüler Windows 11 ile sorunsuz çalışıyor.

Hocam hangi mavi ekranı verir verirse formatsız kurtulmanın bir çözümü var mıdır?

Hocam hangi mavi ekranı verir verirse formatsız kurtulmanın bir çözümü var mıdır?
Hangi mavi ekranı verir derken? Mavi ekran vereceğini nereden biliyorsunuz? Neden versin ki?
Bilgisayar bana ait değil korkuyorum hangisini kuracağım
Korkulacak bir durum yok. Catalyst Yazılım Paketini kuracaksınız. Kurduktan sonra çift tıklayıp next next şeklinde ilerleyip kurulumu bitireceksiniz. Kurulum esnasında görüntü veya ses 1-2 saniyeliğine gidip gelebilir. Normal bir durumdur, panik yapmanıza gerek yok.

Herkese t

Herkese teşekkür ederim en son oyun oynarken bilgisayarın ekranında mavi çizgiler çıktı kapandı sonra mavi ekran verdi falan o günden beri uğraşmam bu işlerle PUBG'deki bu hatayı görünce bakayım dedim zaten şu oyun oynarken ekran kartı bozulması olayından sonrada bilgisayar yetkisini zor almıştın o yüzden içimde bir korku vardı müsait olduğum bir zaman deneyeceğim.

Bahsettiğiniz mavi ekran hatasının sebebini öğrenmek için minidump dosyalarınızı paylaşarak yeni bir konu açabilirsiniz. Etiketlerseniz ben de yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam sen aygıt yöneticisine gir ekran kartının donanım kimliğini buraya at.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…