HD 7600m Nasıl Güncellenir?

Emir Köksal

Hectopat
Ben AMD ekran kartımı driverini güncellemek istiyorum. Laptop kullanıyorum Optimus bir bilgisayar hem AMD hem İntel ekran kartı var.

AMD sitesine girdiğimde driver&updates kısmında AMD Radeon HD yerine giriyorum. AMD Radeon HD 7600m series yerine 7610 var. 7600 bulamıyorum ben driverimi nasıl güncellerim? Oyun oynancak gibi değil artık lütfen yardımcı olun.

Dosya Ekleri

• Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    81,3 KB · Görüntüleme: 118
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben AMD ekran kartımı driverini güncellemek istiyorum. Laptop kullanıyorum Optimus bir bilgisayar hem AMD hem İntel ekran kartı var.

AMD sitesine girdiğimde driver&updates kısmında AMD Radeon HD yerine giriyorum. AMD Radeon HD 7600m series yerine 7610 var. 7600 bulamıyorum ben driverimi nasıl güncellerim? Oyun oynancak gibi değil artık lütfen yardımcı olun.
Ben de aynı konuda sıkıntı çekiyorum. HD 7600M olduğunu biliyorum ama driverl bölümünde bir sürü seçenek çıkıyor. Umarım çözümü bulurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı