HD 7600M Oyunlar Kasıyor

ERKLC61

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende Samsung dizüstü var. Özellikleri : İ5-3210M 2.50 GHz, AMD Radeon HD 7600M, İNTEL HD 4000 ve 4 GB RAM. Ama BF 3'de çok kasıyor. Sebebi nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
BF3 için tavsiye edilen konfigürasyona baktın mı?

Senin işlemcin dual core, hyper threading ile 4 iş parçacıklı gibi davranıyor ama fiziksel olarak 4 çekirdek ve 4 iş parçacığı (ya da HP ile 8) olan quad core işlemcinin performansını veremez. Gerçek testler bunu gösteriyor.

Oyun için tavsiye edilen quad-core, 4 çekirdekli işlemci.

Bir de ekran kartı var tabii. Onun durumu da parlak değil. :ölü:

Ekran kartının Nvdia tarafında hangi ekran kartına denk geldiğini biliyorsanız yardımcı olabilirim.
Ekran kartının Nvdia tarafında hangi ekran kartına denk geldiğini biliyorsanız yardımcı olabilirim.

Nvidia sevmediğim icin takip etmiyorum

BF3 için tavsiye edilen konfigürasyona baktın mı?

Senin işlemcin dual core, hyper threading ile 4 iş parçacıklı gibi davranıyor ama fiziksel olarak 4 çekirdek ve 4 iş parçacığı (ya da HP ile 8) olan quad core işlemcinin performansını veremez. Gerçek testler bunu gösteriyor.

Oyun için tavsiye edilen quad-core, 4 çekirdekli işlemci.

Bir de ekran kartı var tabii. Onun durumu da parlak değil. :ölü:

Evet bende bugun fark ettim yonete 4 gozukuyo baska yerde baktim 2 gozukuyo 2 sanal islemci

Ram yukseltirsem cozulebilirmi bu sorun

İşlemcinin eksikliğini telafi etmez, kaldı ki sendeki RAM, tavsiye edilen RAM miktarıyla örtüşüyor.

Sistemin destekliyorsa işlemci upgrade'i düşünebilirsin, tabii oyunu rahat oynamak senin için o kadar önemli ise.

Yaza kadar idare etsin yeni pc toplayacam pentium g3258 8 gb ram r9

İns allah izin verirese bunu toplayacam bu nasil iyimi bu

Dosya Ekleri

• received_m_mid_1415530723589_882dd7016dedef4727_0.jpeg
    received_m_mid_1415530723589_882dd7016dedef4727_0.jpeg
    96,5 KB · Görüntüleme: 402
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı