HD 7600M sürücüsünü kurunca mavi ekran

blackcou

Decapat
Öncelikle herkese selamlar. Format attıktan sonra sürücüleri kurarken ekran kartını kurduktan sonra 2 kez mavi ekran aldım. 3. açışımda vermedi ama oyuna girince tekrar verdi. Daha sonra güvenli modda kaldırdım sürücüyü mavi ekran hatası geçti. Ama resimdeki gibi bir hata verdi farklı sürümler denedim sürücü olarak ama hata devam ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    4,5 KB · Görüntüleme: 57
Monitör çözünürlüğünüz desteklenen en son ayarda mı?
Evet ona rağmen hatayı alıyorum. Şuan couldn't switch to requested monitor resolution hatası almıyorum ama işte ekran kartı sürücüsü kurulmuyor kurulunca da oyunları açamıyorum direk mavi ekran.

Minidump dosyalarınızı paylaşır mısınız? Sanırım sorun yaşayan bilgisayarda Windows 7 var. Windows 10'a geçmenizi tavsiye ederim.

AMD'nin eski nesil mobil işlemcileri (Düzeltme: GPU'ları) hep böyle. Aynısı bana da oldu. 2011'de yayınlanan driverları güncelleyecektim, çalışmayı durdurdu hatası verdi.

Son düzenleme:
Ekran kartı bozulmuş olabilir yada driver uyumsuzluğu vardır eski sürücüleri deneyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…