HD 7670m Catalist Control Center Açılmıyor!

• Konuyu başlatan Mahmut Basri Dilek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 886
M

Mahmut Basri Dilek

Ziyaretçi
Daha önce AMD’nin sitesinden güncelledim driver ccc açılmıyor o zaman ve PC’yi 1 haftada yaklaşık 6-7 defa formatladım teknik servisi aradım 2 dosya adı söyledi kurdum gene olmadı HP ve AMD’den nefret ettirtti bu olay beni oyun performansları çok düşük netten benden daha kötü bilgisayarlı kişiler daha yüksek FPS’ler alıyor bir çözüm yok mu denemediğim yol kalmadı sanırım 1-2 gün içinde garantiyi yine arayacağım PC'ye bağlanıp onların yapmasını isteyeceğim olmazsa garantiye yollayacağım. Yardım edebilecek var mı ?

Yukle.TC | Resim | Resim Galerisi | Resimler | Resim Y

- - - Güncellendi - - -

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle tümü büyük harfle mesaj yazmayınız. Karşılaştırma yaptığınız diğer bilgisayar grafik ayarlarını düşürmüş olmasın? Ağır oyunları full ayarda kasması normal.

Capslock açık kalmıştı ben de kapatmadım. Kafam ondan çok sistem derecenlendirmesine takıldı:Oyun grafikleri puanı birincil grafik bağdaştırıcısına bağlıdır. Bu sistemde bağlı veya birden çok grafik bağdaştırıcısı varsa, bazı yazılım uygulamaları için ek performans getirileri sağlayabilir birincil grafik bağdaştırıcısı olarak görmüyor sanırım bilgisayar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı