HD 7770 ne kadar idare eder?

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben bu ekran kartını baya bir önceden aldım. Bu ekran kartı ne kadar idare eder beni? İşlemci Xeon E5430 ve 4 GB RAM var. Kaç yıl idare eder?

Yine de gücü fena sayılmaz. 2 3 sene daha Low ayarlarda idare edecektir. R7 240, R7 250'den güçlü bir kart.

Son düzenleme:
Bende HD7850 var, ilk çıktığında almıştım, hala BF1'de yüksek orta ayarlar arasında 40-60 FPS arası akıcı şekilde oynatabiliyor, HD78XX serisi kartlar şuan son nefesini tüketiyor, yeni nesil oyunlarla ciddi zorlanmaya maruz kalıcakları düşüncesindeyim, çözünürlük 1080p ise performans olarak ömrünü tüketmeye yakındır, çözünürlük 720p ve altı ise 1-2 yıl daha idare eder düşüncesindeyim.

Bir de ekran kartını 1 GB almakla hata ettim, keşke 2 GB versiyonunu biraz daha bekleyip bulup alabilseydim. Şuanlık 1366x768 çözünürlükte oynuyorum oyunların çoğunu oynattı sadece GTA V biraz darboğaz yaptı hepsi o.

720P 2-3 sene idare edecektir. En iyisi bütçe belirleyip yeni güncel bir kart almanız.

Laptop konunu bekliyorum 1-2 sene idare eder 720P oyunları oynarsın.
Yazarız 3000 TL laptop önerisi diye herhalde :D o zamanki durumumuza bağlı. Zaten şuan oynadıklarım Far Cry 2, Gece yarısından sonra Outlast ve LOL oynuyorum. Hepsi de 1366x768 Ultra'da. Kasma da yok. Ama içim içimi yakıyor 1 GB olması :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı