Hd 7850 driver silme

• Konuyu başlatan gamer görkem eren
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B
G

gamer görkem eren

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar , benim hd 7850 ekran kartım var ben formattan sonra 13.6 beta driveri ve 13.8 beta driveri ve 12.11 driverı ve son olarak driver installation cd sini yükledim. Şimdi ise temiz kurulum yapmak istiyorum . Denetim masasından driverı kaldıracağım ve sonra hangi drevırı yüklemem lazım .Driver installation cdsini yükliyeceğim ve sonrasında ise yeni çıkan 13.8 beta2 driverı yüklesem sorun çıkarmı çünkü üst üste driver kurmak istemiyorum 13.8 beta2 driverı kurmam için driver installation cdyi kurmammı lazım yoksa mutlaka driver installation cdyi kurmam şartmı?

İşletim sisteminize göre internetten üzerinden "Amd Radeon HD 7850 Driver" diye aratın ve indirin beta sürümleri tavsiye etmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende zaten driver installation cdsi var. Ona gerek yok a yeni çıkan sürücüleri yüklemek için driver installitionu silmemmi lazım yoksa üstüne kursam bir sorun çıkarırmı? Ve şu anda hepsi üstüne kurulmuş 13.6 13.8 12.11 sürücüleri sizce silmem gerekir mi?

Benim sistemim windows 8. Yeni driver olan 13.8beta2 çıktı. Eski driveri silmeden yükledim 13.8 betayı, iyi performans alamadim. Şimdi eskilerini silicem ve yenisini yüklicem ama driver installation cdsi var onuda yüklemeli miyim?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı