HD 7850 sığan kasaya Gtx 770 Sığar mı?

Bu kasaların tasarımını yapanlar neye göre yapıyorlar anlamıyorum. Oraya demir çubuğu dikmesen ne olur.

Zaman Z11 Plus a o parayı vereceğinize Z3 Plus Alın derim, büyük ihtimal sığar GTX 770 Z3 PLUS'a.

Vatanda kalmamış. Ve işlemciyi felan sökeceğimiz için termal macun yenilemek gerekir öyle değil mi? Birde vatan bilgisayara gittiğimde (stokta var gözüküyor.) kasayı hemen teslim ederler mi?

İlk önce hayırlı olsun .HD7850'den kısa mı ? .Senin kasana sığarsa benim kasama da belki sığabilir :O

Arkadaşım daha çok senin için attım bu resimleri zaten. Senin kasaya sığar bence, boyutları hemen hemen aynı. Sendeki o kırmızı harddisk koymak için yapılmış aparatlardan 1-2 tane çıkarırsan sığar gibime geliyor.

O apartın biri kart okuyucu içindi.Eğer GTX770 kart okuyusunun yuvasınadan dolayı sığmaz ise kart okuyucuyu çıkartırırım.Bana olan ilginiz için teşekkürler.Bu arada kartını imzana da eklersin.

Son olarak bir sorum olacak Watch Dogs seriali kutudan çıkmadı. Seriali nereden edinmem gerekiyor?

THE WAY IT'S MEANT TO BE PLAYED / WATCH DOGS BUNDLE/

"Kampanyadan Faydalanmak İsteyenler: Müşteri İsim Soy isim, Fatura Numarası, Sisteme kayıtlı mail adresi ya da telefon numarası, Ürün Modeli ve Seri Numarası bilgilerini aşağıdaki mail adresine göndermeleri gerekir. kampanyaoyun@vatanbilgisayar.com"

İncelersen rahatlıkla koduna erişebileceğini düşünüyorum. Hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Bu arada bir sorum olacaktı. Bu ürünü şubeden mi aldınız ? %30 indirimle 905 TL'ye mi aldınız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…